Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért gond, ha az ember...

Miért gond, ha az ember reggelizik?

Figyelt kérdés
2016. dec. 18. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gond.
2016. dec. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont, hogy javasolt a reggeli.
2016. dec. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Javasolt, de nem való mindenkinek. Nekem bizonyos egészségügyi problémák miatt kiadta a házidokim, hogy reggelizzek, amit sosem tettem. Rosszul vagyok a gondolatától is. Persze mivel az orvos mondta, elkezdtem... minden reggelt fosással és hányással kezdtem. Másfél hét szenvedés után abbahagytam. Ha elutasítja a szervezet, akkor nem kell... Amúgy valóban javasolt, ha tudsz enni.
2016. dec. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kinek, mikor, miért?

Nem gond, sok embernek egyszerűen kötelező.

Nekem nagyon rossz, lenyom, ezért nem reggelizem gyerekkorom óta. Ha véletlenül mégis, az nem esik jól. Nélküle viszont nagyon jó és kényelmes, szeretek jóllakott s lehetőség szerint energikus lenni délelőtt s ehhez nekem nem szabad reggeliznem. Még az edzés se menne úgy. Úgyhogy nekem ezért gond, de sokaknak mindegy, sokaknak pedig KELL egy szép nagy reggeli, hogy bírják a melót.

2016. dec. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem gond. Én 10 előtt képtelen lennék szilárdat enni, nekem a reggelim mindig folyékony... De aki reggel éhes és tud enni, az miért ne ehetne?
2016. dec. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kellene reggelizni igen de az én szervezetem sem tolerálja így hát nem eszek.
2016. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Karenjeans87 ***** válasza:
51%
reggelire egyél úgy akár egy király, ebédre akár egy polgár, vacsira akár egy koldus. Ha ezt betartod egészséges leszel.
2016. dec. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!