Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mondanatok valami motivaciot!?

Mondanatok valami motivaciot!?

Figyelt kérdés
Mostanába sokat eszek (karacsonyi kaját szaloncukrot meg ilyesmi hizlalo kajákat) egyszeruen nem birok ellenállni a kajanak. De eddig tudtam tartani magamat meg nem is vagyok duci. Mondanatok valamit hogy veget tudjak vetni ennek!

2016. dec. 27. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
ne zabálj mert meghízol+
2016. dec. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ritkán mondom ezt, mert én sem szoktam alkalmazni, akkor sem teszem, ha fogyok, de önfegyelem. Valamicske kell, anélkül nem megy, ha automatikusan nem áll le a vágy.


Teleetted magad, jól van, most már egyél rendesen. Nem teljesen értem, én 1-2 sütis nap után már nagyon vágyom a szálkásító étrendemre, ami egyébként jobban is esik s hedonista szemmel nézve is vonzó.

Mondjuk itt nincs is a házban már efféle, ez bizonyára segít, de meg tudnám állni akkor is, ha lenne. Elég volt.


Nem tudhatom, a te esetedben mi segít. Én teleenném magam fehérjével, zsírral, zöldséggel, ez szinte mindig lenullázza a sütivágyaimat.

Nem mintha gondom lenne a szénhidrátszegény édességeimmel, azok is rendes ételek, csak édesek, szóval azért nem azokon akarok élni.


A kalóriatöbblet hizlal egyébként, de azért a tömény cukor tényleg nem előnyös e szempontból sem.

2016. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pár nap zabálástól nem történik semmi. Most már vége az ünnepeknek, lassan kezdj el visszatérni a normál étkezéshez.
2016. dec. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem attól hízol, amit karácsony és szilveszter között megeszel, hanem amit szilveszter és karácsony között.
2016. dec. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!