Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 160 és 60 kg vagyok és 13...

160 és 60 kg vagyok és 13 éves, a BMI-n normális jött ki de ettöl függetlenül szeretnék fogyni, heti négyszer uszok 2 orat, mondanatok olyan diétár amivel nem ártok magamnak?

Figyelt kérdés

2016. jan. 10. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok gyümölcsöt és zöldséget egyél. Ne egyél chipset, édességet és hasonlókat. Vacsorára csak keveset egyél. 7-8 óra után ne egyél mert akkor nagyon el tudsz hízni.
2016. jan. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Baromság ez a sok mendemonda a diétákról, meg a vitaminokról. Már évek óta éjfélkor is kimegyek a konyhába enni, még sem híztam semmit.

Akit ismertem, és fogyókúrázott, az egytől egyig mind elhízott évekkel később!

De van egy izomzat, aminek feladata a szervezet zsírégető mechanizmusának a karbantartása. Ez pedig az alhasi izomzat, ami nem engedi a beleket kifolyni alulról.

Erről azért nem szól a fáma, mert alapjáraton minden testben akaratunktól független működik. Csak az újkor életvitelétől tunyul el. És ha már ez az izomzat el van zsírosodva, tudatunk alatt nem is fog dolgozni soha többé.

Tehát húzd be a hasad, és vékony maradsz!

2016. jan. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2016. jan. 13. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!