Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon vékony lány vagyok...

Nagyon vékony lány vagyok aminek tudom, hogy sokan örülnének de én nem. Zavar hogy vékony vagyok és ez lehet hogy genetika de azért egy próbát megér nem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok annyira jó ezekbe a diétás dolgokba ezért kérek itt véleményeket. Arra lenne szükségem hogy valami hízó "diétát" nem-e tud valaki. Nem azt akarom hogy +10 kiló feljöjjön csak hogy kicsit normálisabb legyen az alakom. Ha valaki tudna ilyet nagyon jó lenne ha megírná nekem.

2016. dec. 27. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Egyél sokat, magas kalóriatartalmú ételeket, lefekvés előtt is, amikor már nem tudod lemozogni

Egyél fehér kenyeret, péksütiket, igyál cukros üdítőket

Bár ha azok közé tartozol, akik képtelenek hízni, akkor semmitől sem fogsz, ettől sem

2016. dec. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

az egészség kategóriába írta a kérdést első.

a cukorbeteggé vagy inzulin rezisztensé válás,pedig nem egészséges és épeszű embereknek nem lehet ez célja.


kérdező a jelenlegi étrendből lenne érdemes kiindulni ha gondolod írd le.

a kalóriát pedig fokozatosan érdemes emelni,hogy meg tudd szokni.

egyébként a zsír a megoldás.

nem kell belőle sokat enni,egészséges is a telítetlen és biztosítható vele a degeszre evés nélküli kalória plusz.

viszont edzeni is kell rendszeresen,hogy a feljövő tömeg lehetőleg forma,hús,némi izomzat legyen,ne pedig úszógumi meg narancsbőr.

2016. dec. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te vagy az aki mindent ehet, mindezek ellenére ne egyél sok fehérkenyeret,cukrot,süteményt,mert az nem csak az elhízás miatt egészségtelen,hanem pl. a cukorbetegség kialakulásában is szereoet játszik! Rendszeresen étkezzél, legalább naponta 4x és egyél sok fehérjét (húst,tojást) ehetsz zsírosabb ételeket és sok édes,kalóriadús gyümölcsöt (pl. banán). Azokban is van cukor,de egészségesebb formában és kezdj el sportolni. Leginkább olyan sportokat,amik az izomtömeget növelik : [link]
2016. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:) megprobálok az étkezésemre figyelni mert nagyon rendszertelenül eszek amit épp megkívánok :D
2016. dec. 27. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!