Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Létezik ilyen típus, egyáltalá...

Létezik ilyen típus, egyáltalán van ennek valami megnevezése?

Figyelt kérdés
36 éves nő vagyok és már fiatalabb koromban is észrevettem, hogy igazából nem oszt - nem szoroz, ha több édességet, cukrot eszem a kelleténél. mindig is rengeteg édességet ettem, meg se kottyan nekem este tízkor még egy tábla csoki után két szelet süti...Nagyon kívánom. A súlyom mindig a normál tartományban volt, még terhesen is és szülés után is (kétszer szültem). Sőt, lehet hogy hülyeség de azt is észrevettem, hogy ha napokig nem eszem édességet és megpróbálok úgymond egészségesen táplálkozni, akkor semmi változás nincs a súlyomban de ha utána megint elkezdek csokikat enni, akkor lemegy pár kiló...Lehet ennek valami alapja? Vannak ilyen típusú emberek, vagy ez inkább kivételes dolog? Főleg azért érdekelne mert a nagyobbik lányom szerintem ugyanez az alkat lesz...
2016. dec. 28. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért csak vigyázz. Egy sovány ember is lehet cukorbeteg, és candidás...
2016. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Soványnak nem tartom magam, normál testalkatom van. Számtalanszor voltam cukorterhelésen a terhességeim alatt, soha nem volt semmi probléma.
2016. dec. 28. 22:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdés, mennyi kalóriát eszel...

A csoki határása fogyáshoz nem tudok hozzászólni, de azt ismerem, hogy felviszed a kalóriabeviteledet 1000 kcallal és ugyanúgy nem változik a súlyod. Sokan vagyunk ilyenek, persze azért nagy kisebbségben vagyunk. Valamiért a szervezetünk nem akar zsírt raktározni, ha csak lehet, így nagyobb bevitelnél begyorsítja az anyagcserét. Így is el lehet hízni, de évtizedekig kell folyamatosan durván túlennie magát az embernek (nekem sikerült).


Csak mert nem eszel édességet, miért fogynál? A kalória számít a legtöbbet ebben.

2016. dec. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!