Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Minden nap egy alma az orvost...

Minden nap egy alma az orvost távol tartja?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Hát ha minden nap hozzávágod izomból, akkor lehet hagy megpusztulni, mikor legközelebb beteg vagy :DD
2010. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Egyáltalán nem csodaszer. 40%-nak szorulást okoz pld.Nincsenek benne csodaanyagok.
2010. máj. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
inkább úgy fogalmaznék napi min. 1-1,5 kg nyers gyümölcs és zöldség az orvost távol tartja. :)
2010. máj. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem csodaszer, viszont mindig elérhető, nem kell külön "rákészülni".Egy biztos, hogy amikor én télen minden tízóraira meg uzsonnára egy -egy almát eszek, abban az évben nem lesz semmiféle légúti megbetegedésem! Persze simán lehet véletlen is, de azért elég nagy eséllyel az alma miatt!Már csak azért is, mert amikor még arra is lusta vagyok, hogy ennyit megtegyek, bizony előbb vagy utóbb jön az influenza, nátha, torokgyulladás, hörghurut, meg ilyesmi, mert ráadásul ezekre roppantmód vevő a szervezetem! Szóval szerintem igen, napi egy-két alma semmiképp sem válik károdra! Persze ezen felül vagy helyette jöhet a többi gyümölcs meg zöldség, bár télen szerintem a legtermészetesebb az alma...
2010. máj. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Persze, de a hülyeség jobban.XD
2010. máj. 6. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát ha bunkert építesz belőle, vagy egyben rázúdítod az orvos lakására, akkor egy-két év után igen.
2010. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
XD
2010. máj. 10. 21:30
 8/8 anonim válasza:
nem tudjátok ez a mondat melyik filmben/mesében hangzott el?
2011. nov. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!