Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért érzem magam állandóan...

Miért érzem magam állandóan éhesnek?

Figyelt kérdés

Kb mindig mindent ennék mégha nem is vagyok éhes csak az íze miatt. nemvagyok kövér, de ezt valahogy abba akarom hagyni. 16/L


Normális válaszokat adjatok kérleek :(


2010. máj. 3. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez van mostanába,pedig eddig tudtam hol a határ. Nem fogyókúráztál az utóbbi időben?
2010. máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, de van olyan h 2-3 napig alig eszek mert télleg alig van idöm utána meg habzsolás :S
2010. máj. 3. 20:06
 3/4 anonim válasza:
Én is ebben "szenvedek" általában 2 óránként jön rám az éhség,függetlenül attól hogy előtte mennyit ettem!Mostanában pedig már hajnalba is fel kell kelnem hogy egyek,mert annyira fáj a gyomrom hogy nem bírok aludni!Mindenki kérdezi hogy nem hízok ennyi kajától,pedig jó lenne mert elég soványka vagyok!
2010. máj. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én inkább fogynék mint híznék:D

nem vagyok kövér, de azért jobban örülnél 2-3 minusznak:D

2010. máj. 6. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!