Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bulimias vagyok? (Tobb lennt)

Bulimias vagyok? (Tobb lennt)

Figyelt kérdés
Nem szoktam nagy mennyisegben befalni az etelt es nem is erzek kesztetest ra, de ha barmit eszek akkor nagyon buntudatom lesz es meghanytatom magam.

2016. dec. 30. 00:43
 1/2 anonim válasza:
Hát igen az vagy mivel hánytatod magad. Ez eleg rossz szokás inkabb sportolj helyette valamit mert gondolom azert csinalod mert kövérnek dagatnak es undorítónak érzed magad.
2016. dec. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én bulímiás voltam, kb egy hónapja nem hányok. Nagyon furcsa mert nálam is így kezdődött és sose gondoltam volna ha kicsúszhat a kezeim közül. Bevallottam a családomnak és ők segítettek nekem, nem mentem egy pszichológushoz. Ha gondolod szívesen beszélgetek veled erről, ha bármi érdekel ezzel a témával kaocsolatban, például hogy nekem mi segített vagy mi az amitől elfajulhat egy ilyen dolog.
2016. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!