Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bulimiás vagyok egy hónapja...

Bulimiás vagyok egy hónapja falásrohamaim vannak, de most nem hánytatom magam viszont szörnyen erzem magam 10 kg híztam. Hogyan tudnám abbahagyni a falásrohamaim?

Figyelt kérdés
Folyton a kaja körül jár az agyam, nem tudok neki ellenálni sajnos és ha kinyitom a hütőt zabálok... A gyomrom nagyon nagy és ha normalisan eszem nem lakok jól..Ha normálisan tudnék enni mindig keveset az lenne a legjobb de nem megy és most, hogy híztam nagyon rosszul érzem magam...

2016. aug. 29. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt velem is 2 éven át, az eredménye plusz 15 kg, az első 2-3 hónapban jött fel rám 10kg a maradék 5 szép lassan. Sajnos neked kell tudnod,hogy ez miért alakult ki ? Mi a háttér? Én olyan voltam,hogy naponta 4x is lementem a boltba,mindig másikba,mert szégyelltem magam..chips,nutella,túrórudi,doboz jégkrém stb.. iszonyú volt,még haza sem értem már megettem 2 csokit az úton,otthon is csak tömtem magam,és az volt a borzasztó a dologban,hogy nem éreztem egy pillanatra sem,hogy jól laktam volna. Persze előfordult,hogy már tényleg annyira sokat ettem,hogy szinte szétdurrantam, na akkor aztán meghánytattam magam és folytattam az evést. Persze már korábban is és más alkamakkor is hánytattam magam,nem mondom,hogy naponta,de heti szinten és volt ,hogy naponta többször. Gyűlöltem magam,mert alapvetően sem vagyok egy helyes lány, de a hízással még értéktelenebbnek éreztem magam, minden baráti összejövetelt lemondtam stb stb. A másik rémes a dologban az volt,hogy a szüleimmel hiába osztottam meg a problémám csak kinevettek,hogy hazudok, meg hogy jól áll az a plusz kiló,mert előtte ugye vékony voltam és a plusz kilókkal átlagos pici hurkákkal..

A lényeg,hogy végérvényesen úgy 3 hónapja hagytam fel minden ilyen durva dologgal,azóta fogytam is 6 kilót, már most sokkal jobban érzem magam! A helyzet az,hogy gyógyír nincs rá,ez rajtad áll,el fog jönni az a pillanat a te életedben is amikor azt mondod elég! Rengetegszer próbáltam kilábalni,de mindig kudarcot vallottam,de egy nap amikor már naponta az öngyilkosság gondolatával ébredtem és egy barátom sem maradt,na akkor mondtam,hogy elég. Azóta olyan van ,hogy max megeszek egy csomag kekszet vagy egy tábla csokit,de kb 2 hetente egyszer ,de ezen kívül teljesen normálisan étkezem és azt hiszem meggyógyultam :) sok sikert!!

2016. aug. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!