Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi ez a furcsa érzés?

A7xfoREVer kérdése:

Mi ez a furcsa érzés?

Figyelt kérdés
Sehol sem találom, és már nagyon régóta jelen van, tehát gondoltam felteszem a kérdést.. néha mikor eszem mondjuk 10 étkezésből 2 nál az első harapásnál, vagy valami üditő első kortyánál, fura érzés fog el, nem tudom megfogalmazni, olyan mintha a mandulám részénél ilyen görcs fog el, kemény két másodpercig tart. Mintha érzékenyen ízlelnék vagy fogalmam sincs.. :D valaki válaszolja meg ha tapasztalt már ilyet !

2017. jan. 2. 00:10
 1/2 A kérdező kommentje:
nem is mondanám hogy a mandulám, inkább ilyen nyaki részen, ahol az orvos is megtapogatja, mikor megvizsgál egy gyulladt torkot!
2017. jan. 2. 00:15
 2/2 halando123 válasza:
Nem biztos, de talán allergiás görcs. Nekem évekkel ezelőtt kezdődött, evés közben a nyelőcsövem begörcsöl és nem tudok nyelni. Nagyon rossz érzés, mert a görcsöt magát nem érzem, tovább eszem és a sok étel csak gyűlik a nyelőcsőben, elzárja az utat, nem megy tovább a gyomorba. Voltam orvosnál, ráktól féltem, egy ismerősöm hasonló tünetekkel rákos volt, a daganat szűkítette a nyelőcsövét. Megvizsgáltak, szerencsére nálam nem daganat okozza. Azt tanácsolta az orvos, ilyenkor igyak hideget, az feloldja a görcsöt. Ez nekem mindig használt.
2017. jan. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!