Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha diétázok, mert fogyni...

Ha diétázok, mert fogyni szeretnék, néha belefér egy ebéd a mekiben?

Figyelt kérdés
Csak egy 6-os nuggets menüre gondolok, persze kóla nélkül, és nyilván nem minden nap, csak néha.
2017. jan. 6. 10:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Ha az a néha évente 1x akkor ok. Amúgy nem. Nagyon sok kalória.
2017. jan. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mennyi az a nagyon sok?
2017. jan. 6. 10:26
 3/14 anonim ***** válasza:
2017. jan. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. jan. 6. 10:42
 5/14 anonim ***** válasza:
45 kaloria egy darab. Ha megeszel 10 db-ot az 450 kaloria. Egy kiadosabb de egeszseges ebed (pl salata csirkevel) szerintem minden ertelemben laktatobb plusz rajatszik az is hogy a nuggetsben van cukor so ami ha megetted is olyan nyaltermeles indul el hogy csak ugy erzed "ehes" vagy holott csak az etvagyad gerjeszti, ha nem akarsz szenvedni emiatt es vegul beadni a derekad hogy meg egyel (mert kalora szempontjabol ez eleg egy etkezesre) akkor ne ezt valaszd.
2017. jan. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez még nem olyan vészes amúgy. A hamburgerek rosszabbak.
2017. jan. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát, meglátom. Szerintem egyszer belefér, úgysem ettem még ma kb. semmit. Majd elvitelre kérem, és akkor nem tudok még venni, még akkor sem, ha szeretnék :D De amúgy nem eszem meg tizet, csak 6-ot, meg mondjuk egy kis krumplit, vagy valami. Bár, lehet, azt kihagyom.
2017. jan. 6. 11:09
 8/14 anonim ***** válasza:

[link]

Az már húzósabb.

2017. jan. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A fogyáshoz kalóriadeficit kell. Igazából bármi belefér, csak használd el busásan. Hogy mennyire előnyös, egészséges, étvágynövelő, inzulinnövelő vagy akármi, az egészen más lapra tartozik, de bármivel fogyhatsz, napi 3 szelet tortával is éjszaka. Energiamegmaradás törvénye, nincs bizonyos ételekkel járó mágia. Max. nehezít, bár az sem tuti. Van, aki könnyen eszik keveset, bármiből.
2017. jan. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mint mondtam, ez csak egyszeri dolog, egyébként igyekszem egészséges ételeket enni (és persze a kalóriára is figyelek, csak nem tudtam, a mekis kaják kalóriatartalmát honnan tudnám megszerezni :D)
2017. jan. 6. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!