Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Én a kalóriákat számolva...

Én a kalóriákat számolva próbálok fogyni. Szigorú diétát tartok, de azt nem tudom, hogy s rizs, mint köret belefér-e a diétába? Persze csak kis mennyiségben,

Figyelt kérdés

2014. jan. 24. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Pedig ezt neked kell tudnod.


Ha a kalóriákat számolod.. akkor a rizs kalóriáját is számolod? Akkor belefér?


Szerintem, bár fogyni sokféleképpen lehet, de nem érdemes rizzsel, mert tápanyagszegény és a nagy inzulinválasz amit okoz leállítja a zsírégetést. De azzal kezdtem, hogy fogyni sokféleképpen lehet, csak talán fölösleges cukrot meg rizst enni fogyás alatt. Úgysem táplálóak, akkor meg minek?


A rizs mindigis csak jóllakás célját szolgálta. Éhes embereknél, akik nem akartak fogyni. Így viszonyulj ehhez.

2014. jan. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minden belefér. Száraz formában 5 dkg rizst, azaz főtten kb. 8-10 dkg-ot nyugodtan megehetsz. Fogyás szempontjából az összbevitel, illetve az elégetett kalória aránya számít, és nem az, hogy ez miből tevődik össze.


Én kenyeret és krumplit is eszem, persze csak egészen keveset.


Arra ügyelj, hogy napi 1200 kalória bevitel meglegyen, hogy a szervezeted ne álljon át éhező üzemmódba, mert az később jojó effektushoz vezet. Inkább sportolj, de ennél ne vidd lejjebb a napi kalóriabeviteled.

2014. jan. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 VWXYZZS ***** válasza:
Barna rizs a legjobb. Én simán 20 kilót fogytam és minden nap ettem rizst. Itt van olvasd el és mindent meg tudsz: [link]
2014. jan. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bizony, barnarizs!
2014. jan. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Barnarizs vagy a basmati rizs (én inkább az utóbbit preferálom) alkalmanként belefér.
2014. jan. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Barnarizs!

279 ft-ért veszem nem akciósan a 2 tasakosat, ami nekem 4 alkalomra elég.

2014. jan. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!