Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ezek a jelek mire utalhatnak?

Ezek a jelek mire utalhatnak?

Figyelt kérdés

Elkezdtem fogyni,már 3kg-ot is fogytam.Pedig mindent ugyanúgy csinálok,ugyanannyit eszek stb.Emellett gyakori az éhségérzetem.Most 45 kg vagyok,nagyon kemény tesi óráim vannak,és eléggé sokat stresszelek.A stressztől lehet,vagy esetleg cukorbetegség jele lehet?Apukám meg mamám is cukorbeteg ,nekem tavaly volt 1*-2* magasabb egy picivel a cukorértékem ,de utána teljesen jókat mértem!

Köszönöm,16/l



2017. jan. 7. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Stresszeltél az utóbbi időszakban rendesen? Édesanyám azmiatt fogyott 6kg-ot, és semmi más baja nem volt(csak ugye a stressz).

Vagy többet mozogtál esetleg?

2017. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Igen,már maga az iskola miatt is nagyon sokat stresszelek..Nem sportolok semmivel se többet,mint eddig

2017. jan. 7. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!