Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyni szeretnék 7kg-ot!...

Fogyni szeretnék 7kg-ot! Mennyi idő alatt tudom egészségesen leadni? Lány vagyok 160 cm magas és 67 kg

Figyelt kérdés

Nagy a pocim :/ mondjuk a többi testrészemmel meg vagyok elégedve de ez a poci és a csipőm nem tetszik:) kérlek irjatok hasznos táplálkozási étrendet ha lehetséges

Edző terembe még nem jártam itthon felüléseket csinálok,sok vizet iszok! Ma reggel rizst ettem csirkemellel!

Ebedre rizst es piritott kenyerre avokado belet apritottam vacsorara meg salatat



2017. jan. 7. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb 10 hét, ha minden jól megy. A felülés semmit nem ér, heti min. 3-4 kardió es 2-3 súlyzóedzés kell. Szép a rizs csirkemellel, de mennyit eszel belöle?
2017. jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem sokat

Az a baj nagyon nem tudok menni terembe mert kezdődik a suli és tanulnom kell

De megtartom ezt az étkezést csak nem tudom suli közbe mit vigyek kaját :/

2017. jan. 8. 12:50
 3/6 anonim ***** válasza:

A felülés kevés, és nem jó a gerincednek. Helyette inkább hasprés, de még jobb lenne a teljes testre végzett torna.

Az avokádó és a saláta jó, még a rizs is, de egyél normális mennyiségű fehérjét és zsiradékot is, ne csak szénhidrátot némi zöldséggel.

2017. jan. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Persze hogy eszek:) minden levesből eszek egy keveset és a kenyeret hanyagolom

Kolbászt ettemreggelire 2 kicsiket

És tojást is szoktam enni de mondták , hogy 1héten 2nel tobbet nem szabad megenni..torna nelkul

Mennyi ido alatt fogyhatok le?

Es suliba mit vigyek?

2017. jan. 9. 08:48
 5/6 anonim ***** válasza:

A leves nem a legjobb zöldségek szempontjából szétfőnek benne a rostok.

Heti 2 tojás? Ezt ki mondta neked?

Terembe nem muszáj menni, de kardió mindenképp kell heti 3. Anélkül nagyon lassan fog menni.

Iskolába vihetsz tk kenyeret roston csirkével zöldségekkel

2017. jan. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ehetsz akár minden nap tojást. Én naponta legalább kettőt szoktam, egyéb fehérjeforrásokon kívül, és így is kb. az ajánlott minimumot viszem be fehérjékből.
2017. jan. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!