Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mekkora ezekből egy adag egy...

Mekkora ezekből egy adag egy 170cm magas 50kilós felnőtt nőnek?

Figyelt kérdés

Mennyit ehet egyszerre ezekből?

-natúrjoghurtból

-Tejből(0,1)

-Mazsolából

-Cottage cheesből

-Főtt tojásból

-Sós földimogyoróból



2017. jan. 13. 16:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Ti mennyit esztek ezekből?
2017. jan. 13. 16:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért kell, hogy meg tudd adni a kalóriabázison és mégtovább fogyj? Amúgy a kérdésnek semmi értelme, akármennyit lejet belőlük enni.
2017. jan. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem,mert szerintem nekem ki van tágulva a gyomrom,nen tudom mekkora egy normál adag,mert én képes vagyok egyszerre több doboz cottage cheest megenni vagy 300g mogyorót, sok mazsolát,egy liter írót meginni stb.. És kiváncsi vagyok hogy más embernek mekkora egy adag ezekből
2017. jan. 13. 18:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 50 kilós nő vagyok. Nekem ennyi lenne a napi adagom:

joghurt: 1-2 pohár

tej: sosem iszom, de mondjuk 2 dl, nem zsírszegény

mazsola: 1-2 marék

cottage cheese: 100 g

tojás: 2 db/étkezés, naponta max. 6-ot tudnék megenni

földimogyoró: nem szoktam enni, de mondjuk 50 g, elég nehezen emészthető

Ha nem nagyon eszel mást, akkor az én adagjaim nem mérvadók, mert én sok mást is eszem, zöldségeket, húst, gyümölcsöt, főtt ételeket, napi 5 étkezéssel... Te vagy az éjszakai evő, aki 2-3 naponta eszik?

2017. jan. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen én,köszi a választ

100gramm cottage cheese az kevesebb,mint egy dobozzal:o szóval neked elég egyszerre pár falatnyi étel,csak én vagyok ilyen bélpoklos:(

2017. jan. 14. 14:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy én nem szoktam ezeket magukban enni, bár tojásból magában sem tudnék 3-nál többet bevágni. Mazsolát vagy mogyorót/diót csak nasinak eszem, ezért nem ennék többet, mivel nem ezekkel lakom jól.

Tejet már nagyon régen ittam, de reggelire bőven elég volt nekem 1 bögrényi. Túrót, sajtot sosem ettem magában.

Szerintem nem bélpoklos vagy, hanem táplálkozási zavarod van, de ezt nyilván te is tudod. Ha ritkán eszel, de akkor sokat, akkor egyél annyit, mert a szervezetednek szüksége van a tápanyagokra. Így is elég sovány lehetsz, ne korlátozd magad. Nyilván jobb lenne, ha naponta mondjuk 3x ennél kisebb adagokat, de már írtad máshol, hogy ez nem megy.

2017. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!