Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 1600kcal jó egy napra?

1600kcal jó egy napra?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok nem szeretnék már fogyni (18kg fogytam) és azt szeretném megkerdezni hogy ez elég egy napra,hogy ne hizzak vissza. Persze ezt nem chipsekbol, zsiros kajakbol, csokibol viszem be hanem zöldségből,gyümölcsből, rozs kenyér, húsok(csirkemell,pulykamell,tonhal), túró. Ja és napi 1-1,5 órát edzek itthon. Elég ennyi vagy többet esetleg kevesebbet kéne bevinnem?

164cm/46kg



2017. jan. 16. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ideális.
2017. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anorexiás akarsz lenni?46 kg val sehová nem kell fogynod ugyan is minimum 2000 kcal bővel elég.És akkor nem hízol.
2017. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán meg kevés is.
2017. jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves #2! Mint írtam fogyni nem akarok többet!
2017. jan. 16. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:
De 2000kcal nem hogy híznál hanem ennyi edzés mellet ez a bevitel normális lenne.
2017. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyi edzés mellett ehetsz többet is. A felsoroltakban kevés a zsír, nem ártana több egészséges zsiradék (vaj, olivaolaj, kókuszzsír, zsírosabb húsok, tojás, tejtermék is mehet). A túlzott zsírcsökkentés egészségtelen, hormonproblémákhoz, idegrendszeri problémákhoz, egyes vitaminok hiányához vezet.
2017. jan. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#5 Koszonom a valaszt. Kifelejtettem említeni hogy tojast is eszek. :) Egyebkent koszonom a hasznos valaszokat,segítettek.
2017. jan. 18. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!