Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 16 éves vagyok.58kg és 170cm....

Mitérdekeltéged kérdése:

16 éves vagyok.58kg és 170cm. Túl sokat eszek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sportgimis vagyok,röpizek.

Suliban majdnem minen szünetben eszek és ezt megjegyezték már az osztálytársaim hogy állandóan eszek. Hogyan tudnam csokkenteni ezt a mennyiseget?

Ja es otthon is csak eszek nem kéne orvoshoz fordulnom?


2017. jan. 19. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
A testsúlyod teljesen rendben van. Mindenbizonnyal sok rajtad az izom is. Ha nem vetted észre, hogy az utóbbi időben hízol, vagy nem bírod kontrollálni az evést, akkor nincs semmi baj.
2017. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Növésben/fejlődésben vagy, sokat sportolsz, miért ne ehetnél? Nyilván sok kalóriára van szükséged. Ha nem hízol tőle, ne foglalkozz a többiekkel. Orvoshoz menni csak ezért teljesen felesleges.

Az állandó evésnek (ha tényleg így van) annyi hátránya lehet, hogy a gyomrod nem tud kiürülni, pihenni, hanem folyton dolgoztatod (kivéve éjszaka). Sportolni sem túl jó teli hassal, bár ha kis mennyiségeket eszel egyszerre, ez nem lehet probléma. Illetve még az lehet gond, ha egészségtelen nasikkal tömöd magad egész nap, rendes, egészséges ételekből (pl. fehérje) pedig alig eszel. De nem tudom, ez mennyire igaz rád.

2017. jan. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!