Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek sokat ettem ma?...

Szerintetek sokat ettem ma? Ez így megfelelő egy diétában? 15/L 170cm 60kg

Figyelt kérdés

R: egy tál zöldségleves (kb 2 merőkanál)

10órai: 1db mákos paleo muffin

E: 1 tál (viszonylag nagy adag) paprikás,paradicsomos,fűszeres darált marhahús, 2 kis szelet sült padlizsánnal

V: kb egy marék totu (paleo túró->tojásfehérje,citrom,víz) bekeverve kevert"túró"nak (paprika,hagyma,fűszer) 2db főtt tojással


2014. aug. 23. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Troll, ugye viccelsz?
2014. aug. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi a viszonylag nagy adag nálad... A húst leszámítva saccolok max. 700 kalóriát, bár a zöldségleves esetében nem mindegy, hogy brokkoliról vagy répáról, hagymáról, krumpliról és galuskáról van-e szó (csak mert paleo muffint eszel, nem biztos, hogy kerülöd a krumplit).

Úgyhogy szerintem egy kicsit kevés, legalábbis nekem az lenne. Összetételben egész szimpatikus :)

2014. aug. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a nagy adag alatt azt értem, hogy egy tányért beterített (persze nem púposan) És a zöldséglevesben fűszerek voltak, zöldségzödje, répa, és karfiol
2014. aug. 23. 20:47
 4/9 anonim válasza:

Nagyon remélem, hogy ez csak egy vicc.

Ha 170 cm-hez 60 kg vagy, akkor el vagy maradva az ideális, egészséges testsúlyodtól. Ha elégedetlen vagy a külsőddel, akkor sportolj, ne éhezz!

2014. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez kevés lenne?:O
2014. aug. 23. 21:45
 6/9 anonim ***** válasza:

64 kiló lenne neked az ideális a kalkulátor szerint. De persze testalkat és genetika függő. Valaki ezzel a magassággal és 70 kilóval is jól néz ki, jók az arányai, nehéz a csontozata, több izom van rajta.


Valaki meg ezzel a magassággal és 58 kilóval se néz ki jól mert más a genetikája. Mindenesetre a mostanság elég divatos testképzavarba ne ess bele :) Amikor nem azt látod ami valóban vagy hanem azt látod amit hiszel magadról :)

[link]

2014. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem sokáig fogod bírni, majd meglátod, energia kell az agynak amit te elvonsz tőle!
2014. aug. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tökéletesen tele voltam ezzel a napi étrendel aznap. Nem igényelek ennél többet. Azthittem még ez is sok, ezért tettem fel a kérdést.
2014. aug. 24. 09:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Maga a kicsit alacsony kalóriabevitel és az igen alacsony szénhidrátbevitel nem gond, kevesebb fehérjével és több zsírral teljesen rendes ketózis jöhetne létre (bár az eleje nehezebb lenne, főleg, ha drasztikus a váltás), a fenti étrend esetében nem tudom, mi történik, elvileg a testnek hiányolnia kéne a szénhidrátot... Időszakosan persze lehet így táplálkozni, van, aki kaparná a falat az éhségtől mellette (valószínűleg én is, de sosem próbáltam meg naponta húst enni), van, aki nem.
2014. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!