Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a baj a májkrémmel?

Mi a baj a májkrémmel?

Figyelt kérdés
Az egészségemmel semmi bajom, és tudtommal nem vagyok semmire sem allergiás. Bármilyen ételt megeszek és nincs gond a májkrémet kivéve. Akárhányszor májkrémet eszek, a wc-n kötök ki hamarabb mint kéne és kellemetlenül. Több márkával és bolttal is próbálkoztam, de ugyanaz az eredmény, mintha a szervezetem nem tudná kezelni a májkrémet...

2017. jan. 20. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, a 7-8 soros összetételből nehéz megmondani, hogy mire vagy érzékeny. Zsíros kaja, ha esetleg húsból sem bírod a zsírosat, akkor az lehet gond. Ha nem a zsír, akkor valószínűleg valami adalék, amit a zsíron és májon kívül beleraknak.
2017. jan. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És házi, adalékanyagmentes májkrémet próbáltál már? Ettél már májat? Ezekkel is van problémád?
2017. jan. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
házit nem ettem még, a májjal magával nincs probléma. se húslevesből, se hagymával pirított májjal. A zsíros húsok kicsit leterhelik a szervezetem de nem okoznak problémát, hacsak nem eszek túl sokat. Érdekes hogy a pástétomokkal sincs gond. tuti valami adalékanyag lehet akkor a ludas amit az olcsó májkrémekbe raknak.
2017. febr. 17. 17:26
 4/4 kissg05 válasza:

Ugyan ezt tapasztalom, de sehol nem talàlok leìrást májkrém problémákròl.

Ha találsz valamit ide is írd meg. Köszi

2018. dec. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!