Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Elmulnak a falasi rohamok, az...

Elmulnak a falasi rohamok, az edessegek, szemet kajak kivanasa? 15/l

Figyelt kérdés
Anorexiabol gyogyulok es falasi rohamaim szoktak lenni, ami semmi durvat nem foglal magaba (tehat nem tonnanyi etelt tömök magamba, es nem hanytatok) csak erös kesztetest erzek az evesre, amit nehezen tudok abbahagyni ,ah elkezdem es neha ez edesseget jelent, pl. sutik csoki is stb. Ez el fog mulni, csillapodni fog,ha elerek egy egeszseges sulyt? Nagyon nem szeretnek tulhizni, hajas lenni.

2017. jan. 28. 09:20
 1/5 (@,@) válasza:
Ez az oldal sütiket használ, engedélyezd, de ne edd meg. És ha túl is hízol, nyugi, hajas akkor sem leszel. A haj növekedése nem függ az evéstől, tehát bármennyit ehetsz, a hajad ugyanúgy fog nőni, csak a fejeden.
2017. jan. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha eléred már nem fogsz annyit kívánni. Most azért foglalkozol ezzel ennyit mert még beteg vagy, ha elkezdesz hízni szépen elkezd a lelked is rendbe jönni:) Az embernek van egy normál tetsúllya mi beáll. Próbálj egyészségesen élni, és mindig halgass a testedre! Ha éhes vagy egyél nyugottan, egy idő után már természetes lesz. Én is épp gyógyulok. Én 42 kg voltam a 174 cm magasságomhoz. Az én célsúlyom 55. Járok melette pszichiáterhez is. Már sokkal kevesebbet foglalkozok vele mint régen. (Mármint azzal h mikor mit egyek) És már 48 kg vagyok.:)


17l

2017. jan. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nincs olyan h szemét kaja .. mindenből lehet enni mértékkel. heti 2 alkalommal egyél egy kis sutit édességet attól nem lesz bajod.
2017. jan. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs hogy bírtam ki,hogy mindent megvontam magamtól,alig ettem. Mostanában egy ideje pedig szinte minden másnap olyan falási roham jön rám,hogy nagyon megijedek magamtól. Rengeteget eszek ilyenkor és egyszerűen nem bírok leállni,hiába érzem,hogy feszül a hasam meg szétdurranok még mindig eszek és eszek..:( igaz én nem eszem cukrot,lisztet,csokit stb.. Hanem tejföl,földimogyoró,mazsola.. És ezek is elég hizlalóak. Mindig megfogadom,h többet nem eszem tele magam,de csak egy-2 napig tart kábé,akkor nem eszem semmit,utána rámtör a falásroham.
2017. jan. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor fognak elmúlni, ha normális ételekből megfelelő mennyiségű fehérjét, zsírt és vitaminokat, nyomelemeket viszel be a szervezetedbe. Nem feltétlenül testsúly kérdése. Én azt javaslom, koncentrálj arra, hogy az étkezéseid a fenti tápanyagokra épüljenek első körben, ha már megettél pl. egy adag húst zöldségekkel és egyéb körettel, utána valószínűleg kevésbé fogsz rákattanni az édességekre. Nekem sokszor eszembe sem jutnak az édességek, ha már jóllaktam mással. Viszont ha éhesen elkezdenék csokit enni, tutira nem tudnám abbahagyni 2 kocka után, könnyen lecsúszna fél tábla, ezért inkább csak nagyon ritkán eszem. Inkább aszalt gyümölcsöket, dióféléket, azokat is inkább desszert gyanánt, illetve gyümölcsöket tízóraira vagy uzsonnára.
2017. jan. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!