Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy szedjek fel gyorsan...

Hogy szedjek fel gyorsan néhány kilót? Többi lent.

Figyelt kérdés
Amit eszek az inkább magasságomra megy el, és csont sovány(és kevésbé izmos) vagyok. Itthon elkezdtem tolni a fekvőtámaszokat, felüléseket. Ezek mellet mivel segíthetném a hízást?
2010. máj. 8. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:

zsíroskenyér szalonnával, eztán egy kis pörkölt nokedlivel, sajtostejfölös tészta, disznó karaj krumplival és sok sajttal megszórva, füstölt csülök, halászlé..egyelőre ennyi jutott eszembe :)


Vagy csináld azt, mint a barátom, állanódan egyél chipseket, meg puffasztott kukoricát, meg diákcsemegét, meg csokit és mindenféle nasit :)


Ez nem jó?

2010. máj. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

de aznemjó hacsak simán hizol hájasodsz mitn 1disznó

egyél rendesen de mozogj is közbe az a lényeg

2010. máj. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én se tudok hízni, már szinte betegesen sovány vagyok és elég magas:/ zacskószámra eszem a chipseket, akár naponta 2 zacskót is, és 1 deka nem jött fel. hiába eszek zsírban tocsogó és szénhidrátban gazdag kaját, semmi. ilyenek a gének, hiába fogsz sokat enni, nem tudsz meghízni.

inkább járj edzőterembe, edz, és izmos leszel, nem zsíros. az izom nehezebb mint a zsír ;) meg egy kidolgozott alak jobban néz ki, mint a lötyögő háj.

2010. máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
de hogy csináljátok,hogy ilyen sokat ehettek hízás nélkül?mikor esztek?mennyit?én a fél életemet odaadnám,ha ilyen lehetnék....:S
2010. máj. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

egyébként a kérdezőnek:

egyél sokat, de ne annyira zsírosakat,mert a te koleszterinednek sem tesz jót, és csak háj lesz rajtad, és sportolj sokat! neked aztán nem kell gondolkoznod,hogy jaj,megehetem még ezt a csokit??:P :)

2010. máj. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

amit az első válaszolt,én azt évek óta csinálom,este 11kor is rendelek pizzát és magamba tömöm,reggel mekisreggeli,rengeteg csoki,csipsz,inni csak cukrozott löttyöket iszok..és a 170 centimhez 15 éves korom óta 50 kiló társul,vagy annyi se

étrendkiesgészitőkkel is probálkoztam..hát az étvágyam ment el tőlük...imádok enni,de nem hizok...pedig vagy 10 kilót el tudnék viselni magamon

23/N

2010. máj. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél hat liter tejet, tedd két szatyorba és emeld meg :)

viccet félretéve: ezek után vidd haza, csináld meg tejbedarának és edd meg kakaóval/fahéjjal/ízlés szerint, és cselekedj így heti négyszer. Emellett vizsgáltasd ki a pajzsmirigyedet, és nem árt az se, ha kevesebbet stresszelsz.

2010. máj. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Többet kellene enni. Én is sovány vagyok, de egyszer sikerült híznom olyanra, hogy már kis tokám is lett. Na ennek nem örültem. Viszont akkor jöttem rá, hogyan is sikerült. Valamiért jó volt a lelki világom és többet is ettem. Ettől megnőtt a gyomrom, több kaját tudott befogadni, ezért többet is kellett ennem. Ezután már nem volt nehéz hízni, mert mindig éhes voltam. Hátrányai: a hasam nőtt, mivel gyenge volt a hasizmom így a gyomrom jobban kijött, hájasodtam, combra, fenékre jött, a combjaim összeértek, tokám is lett. Kerekebb lett az arcom. Nehezebben vettem a levegőt, fura, de tényleg megterhelte a légzésemet is az a pár kiló. Pedig nem volt sok, vagy 5-6 kiló talán.
2010. máj. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!