Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Amiota vega vagyok napi 3-6...

Amiota vega vagyok napi 3-6 szor is kakilok ez normalis? Es sokkal tobbet fingok, ez is normalis?

Figyelt kérdés
Ket hete vagyok vega, 18 f

2017. febr. 14. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Szeles ételeket fogyasztasz, ez a sok fingás oka.

Azonban a napi 3-6 alkalom az sok, lehet idő kell még a szervezetednek.

2017. febr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok a bab. Amúgy nem baj a sok kakilás, a növényi tápanyagok gyorsabban átmennek az emésztőrendszeren,és ha túl sok a nem emészthető rost, akkor egyenesen "átfolyik" a szervezeteden a táplálék.

Majd idővel bele fogsz jönni, vagy ha nem vagy elég kitartó visszatérsz a húsevő étrendre.

2017. febr. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A gabonák, és hüvelyesek simán csinálhatnak ilyet, mivel nem túl jól emészthetőek. Tejet és tojást eszel? Mert ha azokra alapozod a fehérjét, és mellé inkább gyümölcsöket eszel, akkor nem fogsz annyit fingani.
2017. febr. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondolom több teljes erteku etelt fogyasztasz, amelyek rostban, vitaminokban es asvanyi anyagokban gazdagok. Pl. gyumölcs, zöldseg, teljes kiörlesu gabonak, ugye? :)
2017. febr. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyebkent valoszinuleg csökkenni fog a vecezesek szama. Szerintem csak tisztul a szervezeted.
2017. febr. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem normális. Miket eszel, leírnád?
2017. febr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem normális. Ilyen esetben már tulajdonképpen nem lenne egyszerűbb mindjárt a WC-be önteni, minek még az a tortúra közben?
2017. febr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A széklet mennyisége roppant kicsi, csak rendszeressége sűrű, nem jön ki belőlem minden.

Minden nap eszek gyümölcsöket, de ebédeim főbb elemei a csiseriborsó, tök, hajdina, köles, tofu, árpa, durumlisztes tészta. Ezekhez készítek zöldségeket, sajtos-tejszínes öntetett.

Reggeli meg vacsora szemdvics szokott lenni, barna kényszerből és vega szendvicskrémekből.

Azért sokszor lecsúszik egy túrórudi is.

2017. febr. 15. 22:01
 9/10 anonim ***** válasza:
A tejtermékek is lehetnek problémásak. Illetve a gabonák, ha nem eszel hozzájuk számottevő zsiradékot. Tojást szoktál enni? Lehet, hogy kéne.
2017. febr. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket, már sokkal jobb minden. Átált a szervezetem. Már csak napi 2-3 széklet van :$ és nem szellentek egyfolytában.
2017. márc. 3. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!