Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon sovány vagyok étvágyam...

Nagyon sovány vagyok étvágyam nem nagyon van mitől lehet hízni és mitől lenne jobb étvágyam?

Figyelt kérdés
Esetleg van valami gyógyszer amitől jobb lesz az étvágyam peritolt szedtem de attól folyton aludni kellett és két gyerek mellett nem feküdhetek le akkor mikor akarok
2017. febr. 17. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinnem, hogy a legjobb ötlet gyogyszereket szedni. En azt ajanlom, ha van egy pici idöd, akkor szand sportolasra, attol nagyobb lesz az etvagyad. Illetve gyogyszerek helyett szedj vitaminokat (pl. Beres csepp van akinek bevalik, vagy Supradyn, esetleg ilyes fele etrendkiegeszitök) A B vitamint is szoktak mondani, hogy etvagyat csinal. Egyel sok banant, krumplit, ilyesmit. ;)
2017. febr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A peritoltól max egy hétig lennél kába. Nem tart sokáig. Én attól híztam majdnem 10 kilót és én is álmos/kába voltam tőle de tényleg max 1 hétig tartott.

Vagy ilyen az alkatod, vagy valami betegség áll a háttérben. Miért nem mész el kivizsgáltatni magad?

2017. febr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Voltam vérvételen de minden rendben volna
2017. febr. 17. 11:18
 4/4 anonim ***** válasza:
igyál több vizet mint amennyit szoktál attól jobban kitágul a gyomrod és jobban lesz étvágyad.
2017. febr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!