Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez lehet a kevés gyomorsav miatt?

Ez lehet a kevés gyomorsav miatt?

Figyelt kérdés

Reggelente émelygek és olyan "kábultnak" érzem magam.Amig nem eszek addig végig így van,evés után valamivel javul a helyzet.Napközben ha sokáig nek eszek akkor is ez van...

Van hogy 2-3 napig nem kell wc-re mennem de van hogy megy a hasam kicsit.Na nem arra a nagyon nagy hasmenésre kell gondolni hanem csak nem az a "megszokott" állagu hanem lágyabb.

Csalankiütések is szoktak kijönni rajtam,igaz ez ritkan.

Egyik ismerősömmel beszéltem és ő azt mondta,hogy kevés gyomorsav miatt lehet.

Reggeli émelygés,csalánkiütések ezek a savhiány tünetei között van.


Szerintetek?


2017. febr. 17. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sokkal inkább alacsony cukor...
2017. febr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Simán lehet, a kiütések és az emésztési problémák nem vércukorprobléma miatt vannak.

A gyengeség, szédülés viszont lehet a vércukor-ingadozás miatt. Az nem jó, ha nem sokáig nem eszel, és az sem mindegy, mit. Kerüld a gyors ch-kat, tejet.

2017. febr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A vércukor probléma ha nem áll fent civilizációs betegség (még) akkpr egyértelmű jele a rendszertelen és egészségtelen táplálkozásnak amiknek simán lehetnek ezek a tünetei...
2017. febr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

*ha sokáig nem eszel

#2

2017. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom.....gondoltam a vércukorszintre is de a kevés gyomorsav úgy igazán klappolt és a tünetek is.

A legidegesítőbb a csalánkiütés...arra nem tudtok valamit ajanlani?

Ami gyorsan segit?


Köszönöm mimdegyikőtöknek.

2017. febr. 17. 15:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Szedj valamilyen erősebb, több törzset tartalmazó probiotikumot és kerüld a gyógyszereket.
2017. febr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A probiotikumok nem a megfelelő bélflóráért felelősek?Ennek köze van a csalánkiütéshez?

Nem kötekedni akarok,félre ne értsd...nagyon köszönöm a válaszod és hogy segitesz csak nem tudtam,hogy ez segit a csalánkiütésen. :)

2017. febr. 17. 19:21
 8/11 anonim ***** válasza:
A csalánkiütés autoimmun reakció, az immunrendszered gyengülését, az emésztésed nem megfelelő működését, a bélflóra felborulását jelzi. Antibiotikumszedés után is kialakulhat, éppen ezért lenne hasznos a probiotikumkúra.
2017. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Normaflore azt hiszem van is itthon akkor abból elkezdek inni.

Unokatesóm cetirizint szed az allergiájára ami állitólag csalánkiütésre is jó,vény nélkül kapható.

Szerinted bevehetel belőle?Így hogy iszok normaflore-t?


Nagyon köszi

2017. febr. 17. 19:33
 10/11 anonim ***** válasza:

A cetirizin csak a tünetekre van hatással, az okot nem szünteti meg. Én nem szedném, ne terheld vele a szervezeted.

A normaflore elég gyengus, és csak 1 féle bacitörzs van benne. Egyelőre jó, de ha elfogy, vegyél valami ütősebbet, vannak 6-7 vagy annál is több komponensűek, minél magasabb csíraszámút keress.

2017. febr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!