Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A leggyorsabb fogyás, ha nem...

A leggyorsabb fogyás, ha nem eszek semmit?

Figyelt kérdés

Milyen gyorsan fogyhat a "semmit evéstől" az ember?

Károsnak minden bizonnyal az lehet.


2017. febr. 23. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Az vele a legfobb baj hogy utana ugyanugy meghizol. Ha nem valtoztatsz eletmodot csak probalsz koplalni akkor elobb utobb jonnek a falasrohamok es az egeszsegugyi problemak. Inkabb a lassu de hosszutavu fogyast valaszd
2017. febr. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A leghatásosabb fogyási módszer, ha az ember sokszor eszik napi 5x-6x de keveset, szóval nem annyit, mint egy rendes tál étel és mellette rendszeresen sportol. Ha nem eszel, a szervezeted tápanyag hiány miatt raktározni kezd, próbálja megkötni a tápanyagot amit kap, tehát utána valószínűleg jobban meghízol, mint előtte, mielőtt koplalni kezdtél.
2017. febr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat ~ és a nem támadó hangnemet (nem erre számítottam).


Sajnos ülőmunkát végzek, és törekszem minél többet felkarolni (érthető okokból). Annyi mozgásom van, amennyit a kutyával való séta és játék leköt, ez pedig nem feltétlen a legtöbb.

A súlyom és magasságom arányához mérten, elvileg még nem léptem túl azt a határt, ami alatt még kövérnek kéne mondanom magam. De, időről időre elfog az érzés, hogy zavar.

Sokat olvastam arról, miket lehetne enni. De, sajnos egy komolyabb, egészséges étrend összeállítása nem olcsó. Így a nagyon soványka és olcsó ételekből kellene kihoznom valamit.

2017. febr. 23. 22:35
 4/4 anonim válasza:
Szerintem nem érsz el semmit azzal, ha nem eszel! :) Egy idő után már baromira kiéhezteted magad és fel fogsz zabálni mindent amit találsz, aminek további hízás lehet az eredménye. Szerintem inkább egyél napi többször kis adagokat, de azok is könnyebb ételek legyenek, szóval ne zsírosak és ilyenek. De nagyon klassz kis recepteket találsz a neten, szóval nézelődj! :)
2017. febr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!