Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehető leggyorsabb fogyás...

Lehető leggyorsabb fogyás elérése, bogyókkal vagy anélkül, nem egyszerű a helyzet, de vajon mi segíthet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem egyszerű a helyzetünk,egy 50 éves 133 kg 180 cm magas férfiról van szó,akinek mihamarabb le kell fogyni.Munkahelye olyan,hogy mozog eleget és régebben még savas dolgokkal a levegőben dolgoztak ami tüdő vérzéséhez vezetett(persze munkahelyi védő felszerelést nem adtak és nem a munkahely volt a hibás ,több emberrel is előfordult ez),térdei szétvannak kopva,menve hisz 130 kg-t cipel,régebben erő emelő emberről volt szó aki 380 kg-al dolgozott és ez mellett futott sokat.Szóval így,hogy ilyen a helyzete nem jól működő tüdővel kopott térdekkel,és ez mellett még éjszaka is dolgozik (így kénytelen este enni) mit tudnátok javasolni,sok mindent olvastam már,de valahogy egyik sem az igazi,(fusson stb..) Minden egyéni tapasztalat (bogyókról stb.) jól jön :) ,és a javaslatok,hogy mit kellene csinálni.

2016. szept. 3. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hashajtózd magad,az a legturibb, leggyorsabb
2016. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Paleo étrend jó lenne.
2016. szept. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm az eddigieket :) várom a többi véleményt :)
2016. szept. 4. 14:05
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, még egy pár tanácsot tudok adni.

Sok levest egyen, mivel ezek egyrészt kevesebb kalóriával jól laktatnak, másrészt a meleg étel/ital fogyasztása gyorsítja az anyagcserét. Igyon gyömbérteát minél melegebben (napi 1-2 bögre), egyen sok házi savanyúságot (pl. kovászos uborka) ebédhez, vacsorához.

A paleo jó hatással van az izületekre is, érdemes még minél több főtt ételbe kurkumát tenni.

2016. szept. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!