Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 178 centihez elég a 60 kiló,...

178 centihez elég a 60 kiló, ha eleget eszem?

Figyelt kérdés
Én nem érzem magam túl soványnak, persze látom hogy vékony vagyok, van combom, mellem és fenekem is, mégis sokan mondják hogy túl sovány vagyok. Naponta nyolcszor szoktam enni kisebb adagokat, ezért amikor mások rendesen ebédelnek, én kicsit kevesebbet szoktam enni, és ezért mindig megszólnak, pedig összességében többet eszem náluk, csak rajtam nem látszik meg semmi, pedig sokat nassolok. Pár hónapja még 57 kiló voltam, ezért most kicsit megijedtem hogy elkezdtem hízni, de szerintetek ez a súly megfelelő? 19/L
2017. márc. 6. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Van, aki olyan, hogy képtelen hízni és egész életében igen vékony, de egészséges. Ezzel szerintem nincs baj. Add meg a testednek, ami kell, egyél megfelelő mennyiségű és minőségű ételt, de ha vékony vagy, hát vékony vagy. Ez azért még nem a durván, egészséget veszélyeztetően sovány szint.


Az, hogy ki mit mond, ne érdekeljen, szinte soha senki nem tud olyan lenni, hogy ne mondja egy csomó ember, hogy túl kövér, s egy csomó, hogy túl sovány. Semmi jelét nem adod testképzavarnak, szerintem megbízhatsz a saját véleményedben.

2017. márc. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell megijedni, meg ha 5 kg-t felszednel is normalis lenne a sulyod. :)
2017. márc. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!