Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az baj, ha ugy hizom, hogy...

Az baj, ha ugy hizom, hogy edessegeket is eszem? 15/l

Figyelt kérdés
Anorexiabol gyogyulok es egy nap 6x eszem normalis etelt, tehat nem szemetkajakat, hanem egeszsegeseket. Viszont az etkezesek között szoktam szemet kajat is nassolni. Emiatt lelkiismeret furdalasom van. Ez nagy bun?

2017. márc. 10. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
mértékkel lehet persze .
2017. márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem, nem gyógyulsz. Agyilag egyáltalán nem.

A bűn fogalmának meg inkább nézz utána.

2017. márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%

Egyél nem szemét édességeket... Én sütiket s bonbonokat eszem fogyáskor is, miért ne? Jók.


Tudom, hogy divatos bűnnek nevezni azt, hogy az ember megeszik valamit, amit szerinte nem kéne, de átkozottul távol áll attól, mélységesen egyetértek a második hozzászólóval. Az a bűn, ha a szomszédodat eszed meg, esetleg a szomszéd macskáját. Ha bekapsz egy csokit, az nem bűn, maximum rossz ötlet, amennyiben értéktelen vacak s nem minőségi.

2017. márc. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!