Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha minden nap csak egészséges...

Ha minden nap csak egészséges kaját eszek es mozgok fogyok?

Figyelt kérdés
Minden nap ugy 10 kor kelek ugy 13 orakkor megeszek olajnélkül sütött tojást(4db)-ot.Majd megiszok egy joghurtot amiben 0,1 zsír van alig van benne valami szenhidrat.Este csirkemell olaj nelkül tv paprikaval salátával uborka aztán lemegyek minden nap gyúrni és futni edzőterembe! Fogyni fogok?

2017. márc. 10. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Kevés a zsír. A tojás hiába erősen zsíros, az még kevés.

A joghurt eleve nem zsíros soha, az szinte semmi.

Amúgy ez durva koplalás így ránézésre. Ha a csirke kevés, akkor még fehérjeszegény is.

A kalória hol marad?

2017. márc. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az ember ha fogyni akar, szüksége van annyi szénhidrátra legalább, hogy legyen anyagcseréje. Az jó, hogy az olajat kerülöd, de a zsírt azt ne, mert szükség van a méregtelenítésre, de sok zsírt se egyél. Tehát ilyen közepes mennyiségű. főleg ha edzel, akkor szükség van rá, mert a zsírt a szervezet izommá tud alakítani. Hanyagold a fehérkenyeret, egyél rozs, félbarna, korpás kenyeret (mondjuk megpirítva). Egyél hozzá paradicsomot, paprikát, vagy amit akarsz. Hidd el, sikered lesz. A fehérjére a sejteknek szüks€ge van, úgy hogy egyél tejtermékeket, halat, húst, tojást, májat. A tojást és a májat külön ki is emelném, ugyanis ezekben a legfontosabb anyagok vannak pl tojásban a fehérje, szénhidrát,zsír,D vutamin és a többi A májban a szervetlen tápanyagok pl: vas, fehérje, vitaminok, stb.

Igyál sok vizet, ha lehet tisztítottat, mert tele van klórral a csapi víz, de ha nem tisztított az se túl nagy baj. Én nem diétázok, de azért ezeket tudom.

Sok sikert! :-) :-)

2017. márc. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocsi a fehérhe és vitaminom szerves tápanyagok a vas nem, de több szervetlen tápanyag is van a májban.

Esetleg ajánlok egy alkalmazást telóra:kalóriabázis

LINK: [link]


Ezzel azt is betudod állítani, hogy min. mennyi kalóriára van szükség.


Remélem tudtam segíteni

Sok sikert

2017. márc. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaj. A zsír SOHA nem alakul izommá (a makrotápanyagok egymásba tudnak alakulni, de semmi másból nem lesz fehérje, ahhoz fehérje kell - a többiben nincs is nitrogén -, ételből vagy izomból).

S szénhidrátbevitelre igazából nincs is szüksége a szervezetnek. Nem esszenciális tápanyag. Túl fontos ahhoz, a szervezetünk simán átalakítja másból, ha kell. Ez nem mindenkinek ideális, de működünk így.


De igaz, az első hozzászólásomnál nem is figyeltem arra, hogy ketogén diétát akarsz követni, kérdező... Csináltál már ilyet? Mert abba ész nélkül nem jó beleugrani. Plusz sokkal, sokkal több zsír kell, ha nem akarsz koplalni, de ezt már írtam korábban.

NEM kerülheted a zsírt és a szénhidrátot is, mert akkor koplalsz.

2017. márc. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Használom az appot! 172 cm vagyok 86 kg..69 re akarok lefogyni 1200 kaloriat szabad fogyaztani a fehérje mindig megvan! Mindig este bukom el a diétát mert nemtudok aludni sajna..

2017. márc. 11. 19:04
 6/6 A kérdező kommentje:
Most komolyan hogyan vigyek be tobb szenhidrátot? Tojásban alig van csirkemellben meg szinte semmi.Ugyhallottam a testsúlyod dupláját kell bevinned szénhidrátban igaz ez?
2017. márc. 11. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!