Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez a vizes hasmenés mennyi...

Ez a vizes hasmenés mennyi ideig számít normálisnak?

Figyelt kérdés

Szerdán megettem egy nagy csomag csipszet, már aznap este éreztem hogy nem kellett volna. Hányingerrel feküdtem le.

Csütörtökön nagyon fájt a hasam, főleg a májamnál, aztán délután az alhasam kezdett el nagyon fájni és hőemelkedésem is lett. Aznap este beindult a hasmenés, 6-7x is mentem és végig vizes hasmenés volt. A folyadékot pótoltam persze.

Pénteken reggel még mentem egyet, de egész nap nem. Diétáztam, sóbakrumpli, alma kompót, pirítós és sok folyadék.

Ma felkeltem és megint ment a hasam, 3x és mind vizes hasmenés. Meg enyhe hányingerem van, de az eddig is meg volt, főleg ha eszembe jut az a hülye chips.


4 hónapja epehólyag eltávolításom volt egyébként, talán epe eredetű a hasmenésem, nem tudom mert az ügyeletre nem akarok bemenni, sokszor voltam az epém miatt korábban és mindig bunkók voltak, ezért remélem van itt az oldalon valaki, aki képben van ezekkel a dolgokkal mert velem még nem nagyon történt ilyen! :(


2017. márc. 18. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
tisztában vagy vele, hogy mi az epe funkciója?
2017. márc. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen..
2017. márc. 20. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!