Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki 18 év alatt tudott 5-6...

Valaki 18 év alatt tudott 5-6 kg-ot fogyni úgy, hogy mellette menzás volt?

Figyelt kérdés
Menzás étel mellett lehetséges? Természetesen járok futni,súlyzós edzés + heti 2 insanity...és minden ebéden kívüli étkezés más (semmi kenyér,semmi nasi,semmi csoki cukor,tészta,liszt se)
2017. márc. 18. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira pocsék a menza kaja hogy ott a legkönnyebb fogyni
2017. márc. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát igazából menzán is úgy eszek,hogy csak felét,általában nem kakaós csigát meg mákos gubát jelölök hanem rátott hús,rizs,zöldségek,mártások,hal de annak is csak a felét eszem meg,mert általában zsíros ételekről van szó.
2017. márc. 18. 14:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, én tudtam. Menzás voltam, ott bármi volt azt ettem. De reggeli, vacsora + 1-2 kiegészítő étkezés diétás volt. Naponta 45 perc szobabicikli, a tesi órákon odatettem magam és jártam a suli konditermébe heti 2x futógépre és szobabiciklizni. 10 kilót fogytam :) 3-4 hónap alatt.
2017. márc. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teny, hogy a menzas kajak nem a legeszsegesebb etelek, de a kaloriadeficit a lenyeg es fogysz!
2017. márc. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,sokat segít nekem !!
2017. márc. 19. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!