Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Almaecet tapasztalatok?...

Almaecet tapasztalatok? Mennyit segít? Mennyit lehet vele fogyni, ha mellette heti 4,5-5 órát edzek, erősítek és kerülöm a cukrot zsírt szenhidrátokat?

Figyelt kérdés
Ahogy a témaba is van, 90 napra tervezem az almaecetezést, de az edzést nem hagynam abba, mert amugy is gyógytornás vagyok és muszáj erősítenem hátra meg mindenhova.

2017. febr. 9. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Apukám itta, igaz nem emiatt, de sokat fogyott az idő alatt
2017. febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okés. Amugy ja gyomorégéses problémaim is vannak mert borzasztoan stresszes vagyok és hst arra is jo elvileg szóval akkor az miatt is iszom mielött valaki belekötne :D
2017. febr. 9. 18:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy ha a 90 napos diétát csinálod, hogyan tudod kerülni a szénhidrátokat és a cukrot.

A zsírt nem kell kiiktatni, csak hasznos forrásból kell bevinni (étolaj, margarin helyett kókuszzsír, olivaolaj, halolaj, olajos magvak, vaj stb.). A zsír és a fehérje fontos makrotápanyagok.

Ha kevés a gyomorsavad, akkor hasznos az almaecet (lehetőleg tartósítószer- és színezékmentes, tiszta), egy evőkanál 1 dl vízben, evés megkezdésekor, kivéve, ha abban az étkezésben csak gyümölcsöt vagy zöldséget eszel.

2017. febr. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen. És kb mennyit lehet vele leadni ennyi idő alatt?
2017. febr. 10. 09:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Heti fél-1 kiló a megfelelő tempó, de nagyon sok tényezőtől függ, hogy ebből mennyit hozol össze. Ehhez legfontosabb a jól összeállított étrend (és kalóriadeficit), az edzés mellett. A 90 napos diétát nem ajánlom, még akkor sem, ha egyesek állítólag eredményesen fogytak tőle.

Magától az almaecettől nem fogsz fogyni, csak segíthet a fogyásban.

2017. febr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!