Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Most ettem pizzát és mintha...

Most ettem pizzát és mintha egy kicsi falat félre ment volna. Nem kellett köhögni de éreztem hogy rossz helyre ment. Elkezdtem magamtól köhögni, majdnem hánytam is és már nem volt ott. Kijöhetett vagy lejjebb ment?

Figyelt kérdés

2016. nov. 12. 15:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Fáj az egész torkom de szerintem azért mert nagyon erősen köhögtem. Ez normális?
2016. nov. 12. 15:28
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja és tudtam levegőt venni végig.
2016. nov. 12. 15:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már hasonló. Majd ha akar, feljön, vagy lemegy. Hagyd.
2016. nov. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy később is lejjebb mehet, és akkor is lehet baj.
2016. nov. 12. 15:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem itt írogatnál hanem épp készülnél megfulladni.
2016. nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen az lehet, de ahogy írtam, olvastam hogy megakad valahol és később okoz problémát
2016. nov. 12. 15:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan, hogy később ott maradjon. Nálam nem minden oké a nyeléssel, úgyhogy napi szinten van ezzel gond, ha valami a légcsöved mellé kerül, akkor addig köhögsz, amíg ki nem jön onnan. Ha most is érzel valamit, az azért lehet, mert kicsit megsérült a nyálkahártya.
2016. nov. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak azért furcsa mert amikor mellé ment nem kellett köhögni. De éreztem hogy rossz helyen van.
2016. nov. 12. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!