Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miert dolnek be ennyien ennek...

Miert dolnek be ennyien ennek az update mizerianak?

Figyelt kérdés

Osszes termekuk agyon van szojazva ami eleve mar nem valami egeszseges. Ugyanugy feherlisztes nagy szazalekban minden kenyeruk,pektermekuk. Egy termek osszetevoi olyan hosszu mint egy a4es lap. Durvan feldolgozott "elelmiszer"nek tunik mindegyik. Es azt megertem ha valaki nagyon ritkan eszik valamit,es akkor azt updetban eszi meg a kevesebb ch miatt. De itt arrol van mar szo,hogy felnott emberek,akar komoly beosztassal eszik egesz nap a peksutiket foetkezesnek mert update es az tuti egeszseges,mert Norbi azt mondta. Ok se eszik ezt biztos vagyok benne. Sot Norbi mara durvan el is hizott. Hiteltelen az egesz. De ez nem rola szol. Egy fbs csoportban lattam hogy sok anyuka ezzel eteti a gyereket is,es buszkek magukra mert nincs benne hozzaadott cukor. De a szoja mergezobb ezerszer es az update kaja boven feldolgozottabb,mint a meki pl. Es minden etkezesnel ezt eszik. Diplomas emberek.


Hogy nem kepesek a marketing moge nezni kicsit? Meregdragan veszik a nagyon olcson eloallitott dolgokat. Hogy lehetnek ennyire tudatlanok?



2017. ápr. 2. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Divatból, ahogyan annak is bedőlnek manapság ami évekkel ezelőtt nem volt... gluténmentes, laktózmentes, stb... ez most a divat. Mindig valami új ökörség.
2017. ápr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

azert veszik meg, mert jo a marketingje. az alap elkepzeles, ami az update mogott van, az pedig nem egy rossz gondolat ( hogy ne este egyel zsiros kajakat pl), de a kesz cuccaiktol en se vagyok elajulva. egyreszt nem hiszem, hogy annyira egeszseges lenne, masreszt eleg draga is, harmadreszt aki egesznap peksutit eszik, az elhizik a simatol is, meg az updatetol is!

es meg vmi : diplomas emberek, ahogy irtad. innen (is) latszik, hogy nem jelent az semmit.

2017. ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Komolynak látszó emberek pl templomba is járnak.

Miért pont az update-et ne vennék be?

2017. ápr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert rengeteg irányból rengeteg hamis információ ér a súllyukkal küzdőkhöz, mivel az egyik legjövedelmezőbb ipar...

Én voltam 130kg és olyan kétségbeesett voltam, hogy mindent kipróbáltam, a káposztaleves diétán át, az updaten keresztül, a mindenféle csodabogyókig...

Aztán én szerencsére eljutottam a testépítésig.

2017. ápr. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!