Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyni szeretnék legalább 20...

Andika0211 kérdése:

Fogyni szeretnék legalább 20 kg-ot de simán nem megy mert sajnos keveset tudok mozogni. Ráadásul ülő munkát végzek 3-om müszakban. Tudtok ajánlani valami jó zsirégető tablettát?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 13:42
 1/5 anonim válasza:
Szia! Nem vagyok szakértője a dolognak, de ezek a "zsírégető" tabletták kevesek lesznek, ha fogyni akarsz. Egy kicsit gyorsít az anyagcserén és rendszeres szedés mellett is sztem néhány kiló mínusz jobb esetben! A rendszeres testmozgás segít egy kis diétával. Nem koplalással! Arra van időd, amire szakítasz! Napi 30 perc kezdésnek. Kitartás, nálunk a családban​ bevált!
2017. ápr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Csori96 ***** válasza:
Mozgás nélkül is lehet fogyni, csak kalóriadeficitben kell lenni. 20-25%-os deficit bőven elég. Ha például 2500 kcal-val tartod a súlyodat, akkor 2000 kcal-s napi bevitelnél már fogyni fogsz.
2017. ápr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én most fogyózom, de csak 5-6 kilót akarok leadni. Teljes életmódváltást csináltam. Elhagytam a cukrot teljesen, teljes kiőrlésű pékárukat veszek, és figyelek arra, hogy bármi, amit veszek, alacsony kalóriatartalmú legyen. Mellette mozgok is, nekem van rá időm. Ezzel a módszerrel lassabb a fogyás, viszont tartósabb. 3 hete kezdtem el, akkor 67 kiló voltam, most vagyok 63. Csak arra figyelek, hogy mikor, mit és mennyit eszem.
2017. ápr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vegyél erőt magadon, és mozogj többet... nincs olyan, hogy nincs rá időd, max nem szakítasz rá időt...

Amúgy érdekes kérdés, mire van időd, ha még a saját egészségedre sincs...

2017. ápr. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Annácska39 válasza:
Létezik egy olyan folyadék - amit én is használtam - amivel méregteleníthetsz és ezáltal fogyhatsz. Nem kell éhezned, magyaros kajákat ehetsz, nincs jó-jó és plasztikai műtét mert a bőröm természetesen visszahúzódott. sikereseletepites@gmail.com
2018. jún. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!