Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mivel tudnám helyettsíteni a...

Mivel tudnám helyettsíteni a Coca Cola Light-ot? (pár éve szinte csak azt iszok és kezdem érezni a hatásait)

Figyelt kérdés

Kicsit furcsa ezt mondani, de light cola függő vagyok. Nagyon nehezen csak akkor iszok vizet ha beteg vagyok vagy nincs más. Tudom elég egésségtelen éppen ezért szeretnék megváltozni.

Mivel egészséges italt tudtok ajánlani ami még finom is, hogy ne szokjak vissza a kólára?

Lehet otthon elkészíthető is. Nem akarok a kóláról még egy ízesítővel telenyomott szénsavas italra rászokni megint.

Érdemes az egyik napról a másikra abba hagyni ha bírom mentálisan vagy lassan kéne leszoknom?



2017. ápr. 9. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Eleinte en se szerettem a vizet annyira. De ha egy kis ideig csak azt iszol, megszereted. De tenyleg. En imadom, csak viz es neha tej/kakao/tejeskave. Par havonta iszok cola zerot es annyi. Probald ki szerintem, hatha neked is bevalik.
2017. ápr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már nagyon nagyon régóta nincs kokain a coca colában, úgyhogy gondolom bármilyen édes löttyel helyettesítheted. Szokj rá a dohányzásra, hogy megtapasztald a függöséget. Találj valami jó hobbit, hogy ne unatkozz, és ne legen időd betegségeket kitalálni magadnak.
2017. ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2# Én sem gondolom, hogy a cigi vagy heroin függőséggel veteledne, akkor profi segítséget kérnék. Csak egészséges és finom italokat keresek amik helyettesíthetik a light colat.

Nézz utána:

[link]

2017. ápr. 9. 14:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Keress valami hobbit, ami szórakoztat, leköt.
2017. ápr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A cikk a rooibos teát ajánlja, de jó lehet még a citromfű tea is, vagy limonádé. Édesítőszerek helyett én a mézet javasolnám, vagy ihatod a teákat üresen is.

Próbáld lassan rászoktatni magad a vízivásra, minden pohár tea vagy egyéb ital után igyál meg egy pohár tiszta vizet is.

Szerintem gyorsabban le tudsz róla állni, ha teljesen leállsz róla, de ezt neked kell érezned.

2017. ápr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Keress valami tetszetős bcaa port, pl scitec, oke h egyszerre tobbe kerul de aztan sokaig eleg, boven a kola ara alatt kijossz, finom is es meg jotnisbteszel vele magadnak. Bcaa express pl... van kisadagos is belole..probalgatsd az izeket
2017. ápr. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igyal 100%-os gyumölcslevet. De szomjoltasra tenyleg a viz a legjobb.
2017. ápr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!