Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kevesebb a székletem. Normális...

Kevesebb a székletem. Normális ez?

Figyelt kérdés
Szóval körübelül egy hónapja elkezdtem életmódot váltani,ami lényegesebb kevesebb kalóriával járt.Olyan 2-3 naponta kell nagy wc-znem.Régebben naponta mentem(mondjuk amennyit ettem nem csoda).Szóval így nagyon jól érzem magam,nem vagyok éhes,viszont ez zavar.Elég keveset iszok,ezen még próbálok változtatni.Mondanátok rostban gazdag ételeket?Esetleg a rostos üdítők segítenének?

2017. ápr. 14. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha az állaga normális, akkor szerintem nem jelent gondot, főleg, ha egyébként jól érzed magad.

Ha jófajta rostokat szeretnél bevinni, a zöldségeket és gyümölcsöket ajánlom (nem gyümölcslé formájában), és kisebb mennyiségben az olajos magokat.

2017. ápr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!