Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mióta fogyózom kevesebb a...

Mióta fogyózom kevesebb a székletem. Ez normális?

Figyelt kérdés
Eddig normális volt. De most elkezdtem kevesebbet enni, nem éhezem meg semmi, de a székletem feltűnően kevesebb, naponta ugyan, de csak pár "bogyó" :D. Mással is volt ilyen? Pedig sok zöldséget, gyümölcsöt eszem!
2011. máj. 9. 23:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
az anyagcseréd lelassult, sok víz kell, és rost.
2011. máj. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
naponta 2-2.5 liter vizet megiszom
2011. máj. 9. 23:24
 3/27 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, mióta átálltam rendes kajákra alig kell wc-znem. Van hogy egy nap nem is kell elmennem. Pedig most jóval többet eszek mint eddig, eddig napi 1-2szer ettem, mostmár 4-5ször, iszok vagy 2liter vizet, plusz zöldteát, szóval én sem értem, ha és még naponta szobabicajozok 1 órát is. Mikor nem ettem normálisan minden nap normálisan tudtam wc-zni..
2011. máj. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek azért van, mert nem eszik, válaszolónak pedig azért, mert már eszik, és a szervezete koplalást szokta meg, most látja h kap, ezért elraktározza, mert tudja hogy volt koplalós időszak...

Nem a zöldség és gyümimennyiségen múlik csak...meg ha azt ezsel, akkor azok lédsúabb kaják, és inkább pisilsz mint...tőle :D

2011. máj. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Pedig én évekig így ettem, mert nemrég tudtam meg hogy kell normálisan kajálni, gáz nem gáz ez van... Be fog erre állni a szervezetem? Mert nem akarok emiatt hízni... Esetleg igyak fosatós teát? Hátha az segít? Persze nem minden nap, csak néha néha.
2011. máj. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

NE igyél olyan teát, mert mi a fenét csinálsz ha hirtelen el kell menned valahova?? o.O :D

Amúgy én se eszek "normálisan" évek óta kb.

Laktóz eleve kizárva, miattam nem vesznek mentesetn...se főzelék...se tejszínes csirkemell, se mártás :(, se olyan leves...

Sorolhatnám többi kaját is.

Pedig csak pár hónapig ettem zöldséegeket, egész nyáron át.

De mondjuk én ezt nem fogom megérteni...hogy miért nem a nyers, hanem a főtt a normális.... :D

2011. máj. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

OFF a fosatós tea nem olyan mint a hashajtó, h tényleg meghajt. Az én szervezetemre konkrétan még soha semmilyen hatással nem volt, csakúgy mint a glaubersós vizek (aminek ugye pont hasonló lenne a célja).

Megjegyzem még sosem fogyókúráztam, így az előbb említett termékeket sem ilyen célból fogyasztottam. Csak még mielőtt vki nekemtámadna, h milyen példát mutatok.

2011. máj. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Én nem támadlak le..hisz nem is eszek normálisan..de sztem másnál hat mindenkinél...én félek ezektő a teáktól...nem tudom mennyire hígtana meg gyorsítana.....azt se tudom milyen főzeléket vagy levest enni...husok, köretek még ehetők, de elég 5 villa egyszerre... :D

szárazáruk inkább...csoki főleg...

NA sztem most tiltanak ki oldalról engem :D

2011. máj. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Én nem szedek semmiféle fogyasztószert, elvileg ez a tea arra jó hogy kipucoljon, 1szer ittam, nem fostam tőle, de na, jött cucc:D már bocsánat hogy ilyeneket írok. Ezért kérdeztem hogy igyak e néha néha ilyet, mert eléggé zavar hogy nem kell wc-re mennem, meg hogy lehet hogy így hízni fogok. Arra a kérdésemre azért valaki tudna válaszolni hogy egy idő után rááll e a szervezetem a normális étkezésre? Nem akarok visszatérni a napi 2 kajálásra, mert az nem valami jó..Kérdező bocsi hogy offolok, csak nem akarok feltenni kérdést, mert ehhez kapcsolódik nagyjából a témám.
2011. máj. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
46%

"igyál sok vizet"

Bazzz nem hugyozni nem tud, hanem sz@rni könyörgöm!! Édes istenem... attól senkinek nem lesz széklete, hogy vizet iszik... Komolyan, hogy lehet ilyen ökörségeket leírni???

Kérdező nem lehet veled mit kezdeni, mert nem írtad le konkrétan, hogy mit mikor mennyit, és azt sem, hogy neked mik a paramétereid.

Semmit nem írtál amiből bármit is lehetne mondani..

Kivéve persze a hozzáértőket akik itatni akarnak ahhoz, hogy sz@rni tudj :)))))))))))))))))))

2011. máj. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!