Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Burgeres munka kcal égetés?

Burgeres munka kcal égetés?

Figyelt kérdés
Igeen buris dolgozó vagyok (kaját hazahozom családnak én nem eszek ott csak iszok egy presszót)az érdekelne sac per vajon mennyit égethetek el vele óránként átlagban? Van hogy 1-2 órát csak előkészítem az alapanyagokat vagy salit csinálok feltöltök stb utána van rohangálás a konyha részen. Kalóriabázisra kéne hogy kalkulálhassak mert eddig diákként ülő életmódra állítottam be az oldalam most viszont 4-8 órákat lenyomok a buriben

2016. jún. 21. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
sulyod, magassagod alapjan a kaloriabazisban ki tudod szamolni, vagyis a rendszer kiszamolja neked, ha mondjuk konnyu fizikai munkara allitod a kalkulatort. igy adatok nelkul mi nem tudjuk megmondani neked, mennyit egetsz el ( igaz, hogy adatokkal se ). ja, es egy kicsit tulszamol a kaloriabazisos kalkulator, vmivel kevesebbet egetsz el, mint amennyit kiir.
2016. jún. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem sokat nyom a latban az álló munka. én 8 órákat dolgoztam konyhán, kőkeményen lefáradtam minden munkanap végére, mégis híztam.


ugyanis zsírégetéshez megfelelő intenzitású, egyenletes, legalább 40 percig tartó monoton mozgásforma kell. (azaz aerob jellegű edzés).

2016. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

Ezzel szerinted egetsz kalóriát?

Ember en 8 órát rohangálok a kórházban a betegekhez :D (nyári gyakszi)

2016. jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
első köszönöm ^^ 2 es mondom nem álló munka a válaszod második része viszont hasznos köszönöm hármas persze hogy égetek vele. Minden mozgással égetek v akár még alvással is csak nem kell pluszban számolni.
2016. jún. 21. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ülő életmódodhoz ami kalóriát ad, ahhoz dobj hozzá kb 300-t, nagyjából ennyit dob hozzá.
2016. jún. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 brokenbone válasza:
8 órában szaladgálok egy fogyi suliban, sokszor mozgássérülteket viszek, emelek, tolok. nem fogyok. szinten tartani lehet így, figyelek néha a kajára, nem diétázok csak nem zabálok tele magam. fogyás az diéta kérdése, a sport az másodlagos. szerintem én jóval többet elégetek mint te, de nem diétázok mellé.
2016. szept. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!