Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szálkásításhoz heti? Havi...

Szálkásításhoz heti? Havi szálkásító étrend? Összeállításában tanácsot szeretnék.185 cm 103 kg vagyok. További kérdés a folytatásban.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 185 cm vagyok 78 kg voltam. Mindig gyors anyagcserém volt vékony voltam. 2 éve elkezdtem tömegelni, edzeni, ezzel lett egy kisebb úszógumim. 103 kg vagyok. "Csak" a hasamon van felesleg. Viszont, ha ráfeszítek kevésre tudok rácsípni, de a mellkasomtól nem türemkedik ki a hasam. Nem eszek sokat. Nem eszek nagy adagot. Próbálok diétázni, de csak a gyomrom fáj korog a zöldség, gyümölcs nem telít csak savat csinál. Neten csak 1 napi diétás étrendet írnak mindenhol. Rízs, mellfilé, saláta, túró, tojás, mellfilé. Nem ehetem mindennap. Ebben kérnék segítséget heti étrendben. Valamint ne készüljönk ki a hasam az éhségtől. Víz vagy a beleken lerakódott zsír miatt lehet "nagy" a hasam?

2017. ápr. 22. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:

A víz miatt lehet nagy a hasad, de ha a zsírt meg tudod fogni, akkor kell aggódni.

Étrend összeállításban pedig nem nagyon tudok segíteni, mert nem értek a szállításhoz.

De ha egy tanácsom elfogadod, akkor ajánlom, hogy ne a netől halássz le ilyen-olyan étrendeket, mert nem biztos, hogy Neked jó, mindenki más és más.

2017. ápr. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen adatokkal nem csak a hasadon van felesleg, hanem az egész tested fedett.

Magasságoddal a natural maxod 90kg körül lenne... de ha csak 2 éve tömegelsz, akkpr a jelenlegi súlyodból 15-20kg biztosan háj.

2017. ápr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha a többi helyen tudnám összecsípni a bőrt. Akkor nem a hasamat írtam volna... vagy betudnám ennek. Az izom nem nyomhat rajtam súlyt csak 20 kg háj 😂😂😂
2017. ápr. 25. 01:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyomhat rajtad az izom is súlyt, de natural szálkás izomtömeggel a maxod kivételes genetikával is max 90kg lenne, ilyen tájékozatlansággal biztosan nem vagy a natural maxodon, és hát mázsa felett vagy...

Az pedig, hogy nem tudod "összecsípni" a bőrödet, annyit jelent, hogy nem rugalmas a bőröd, nem pedig azt, hogy ne lennél fedett.

2017. ápr. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!