Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 2hónap alatt lefogyhatok 7kilót?

Soos bogi kérdése:

2hónap alatt lefogyhatok 7kilót?

Figyelt kérdés

165cm és 62kg vagyok

Ha egészségesen táplálkozok minden este megyek félórát futni és heti 1x 40 perc úszással elérhetek 2honap alatt 7kg fogyást ? Vagy talán többet?


2017. ápr. 22. 17:27
 1/5 Hancock22 válasza:

A fogyás nagyrészt a helyes táplálkozástól függ. Megfelelő diétával, (tehát nem koplalással!!!!)el persze.

Reggeli éhgyomros kardió, vagy szabadban futás(nem tudom hogy akarsz-e kondiba menni) a leghatásosabb.

Akár egy hónap alatt is, elérhető. :)

Sok sikert a célodhoz! :)

2017. ápr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elméletileg simán. Gyakorlatilag meg attól függ.


Ha túlsúlyod, enyhe túlsúlyod van, akkor megfelelő táplálkozással és aerob(NEM kardio!) edzéssel hetente 1 kilót tisztán le kell adnod. Ha nem megy le 1 kiló hetente, akkor valamit rosszul csinálsz.


Tésztafélék, kenyérfélék, pékáruk tiltólista. Cukros ételek, italok, üdítők, szószok, tiltólista.


Sok sovány hús és hal(ha nem eszel húst akkor fehérjetartalmú más), rengeteg zöldség és jóféle lassan felszívódó szénhidrát mint pl a rizs + fűszereket lehet.


Naponta legalább ötször étkezzél, 3-4 óránként.


Ez agyban dől el. Ha ezeket szó szerint betartod, akkor fogyni fogsz. Ha ezeket betartod, de mellé eszegetsz, félrekajálsz, stb, akkor nem fogsz fogyni. Ilyen egyszerű. Azt egyél amit szeretsz, és úgy főzzél (mert bizony magadnak fogsz főzni), hogy élvezd az ételt. Ha nem szereted azt amit meg eszel, biztos nem fog menni a diéta.


Remélem segítettem :)

2017. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok, még annyit hozzá, hogy mérd magadnak a kaját. Számold ki, hogy naponta mennyi szénhidrát / zsír / fehérje kell neked, aztán nézd meg hogy egy adott kaja 100 grammjában mennyi tápérték van és rakd össze az étrendet. Rá kell szánni 1-2 napot míg megcsinálod, de utána meghálálja.


Futás helyett a szobabicikli kényelmesebb szerintem, ugyan annyit segít, és el se kell menni otthonról ha sok a melód és alig van időd kajázni / edzeni.

2017. ápr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem menni fog :D

Régen én is túlsúlyos voltam, most meg már egyenesen modell alkatom van, és én is sokat sportoltam és egészséges életmódra váltottam, a kajákat is csak mértékkel fogyasztottam, egészséges ételeket ettem. A KOPLALÁS PEDIG KIZÁRT! SENKINEK SEM AJÁNLOM!

Ha még érdekel valami, nyugodtan írj privit! :)

18/l

2017. ápr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
koplalás tényleg felejtő, eszedbe ne jusson éhezni mert még rosszabbul jársz.
2017. ápr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!