Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Attól tartok ez anorexia. Mit...

Attól tartok ez anorexia. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap 600 kalóriát vittem be. Az éhség érzése valahogy jól esett. Jó érzés volt éhezni. Ez a legjobb önkínzó módszer. Szeretem. Normális vagyok. Aki anorexiás vagy volt légyszi írjon. Megbolondulok.

2017. ápr. 23. 08:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz surgosen!!
2017. ápr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Normális vagyok?

12 éves lány vagyok

150cm és 39 kg.

2017. ápr. 23. 09:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon aggasztó jel, de ennyiből még nem következik semmi. Lelki probléma az van, hisz az önkínzás nem egészséges lelkileg sem, de ez lehet más zavar is, nem konkrétan anorexia. Bár nem mindegy? Nagyon rossz lelkileg is, fizikailag is, meg kellene szüntetni.
2017. ápr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
77%
Szerintem minimum 42-43 kilónak kéne lenned. Még az is a legalja.
2017. ápr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szörnyű.

Számolom, hogy hány szem sültkrumplit egyek. 15 szoktam

2017. ápr. 23. 12:37
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagy normális! Kis unatkozó tini !

jah meg anyádnak biztos nem véletlenül van baja veled!

2017. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha azt gondolod, hogy normális vagy, akkor gondok vannak. Én 161 cm vagyok és 42 kg. Az orvosom megkérdezte, hogy ez szerintem normális? Azt válaszoltam, hogy igen. Azóta kezelnek anorexiával. Tippikus jel, hogy az illető totál nem veszi észre, hogy miket csinál. Én pl. minden evés után elkezdek ugrálni, sportolni, na ez is normális volt számomra.

Egyébként meg megjegyzem milyen normális lesz ha kórházba kerülsz és kénytelen leszel napi 3000 kalóriát bevinni, különben elkezdenek mesterségesen táplálni. Szedd össze magad, mert kevés olyan betegség van, ahol a kórházi kezelés ennyire nehez és megallázó lenne. Menj el időben orvoshoz kérj segítséget.

2017. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én kérdezni akartam, hogy normális- e.
2017. ápr. 24. 18:13
 9/9 anonim válasza:
Még mindig több mint nekem.... Szerintem normális
2017. júl. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!