Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan fogyjak le?

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
Nehéz fizikai munkát végzek ami azzal jár elsősorban hogy 12 órán át állok és megyek! Lépcsőzöm rengeteget pakolok stb. Tehát mozgok forgok kocogok alkalmanként így kicsit olyan mi tha valami kardio edzést tartanék napi 10 órában! Étrendre volna szükségem és nem csodabogyókra és szekálásra! Ennem kell mert a koplalás nem megy próbáltam és majdnem csúnya vége lett! 3+3 as 12órás műszakban dolgozom és ha lehet akkor a költségeket emberi keretek között kellene tartani! Ha körülbelülre nézzük a mozgás mennyiségemet akkor a telefonom szerint (nem pontos ismétlem de nem mondanám hogy rengeteget téved) napi 21ezer lépés és 18km az amit megteszek a dolgozós napokon. Pihenő napon ennek a fele de ez is sokmindentől függ! Segítségeket előre is köszönöm!

2017. ápr. 24. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Már csak azt hagytad ki,hogy hány kg vagy,milyen magas,mennyit szeretnél fogyni,mennyi a napi kalóriabeviteled és miből viszed be?
2017. ápr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi kalóriát viszek be de nem csipszezek üdítőzök...Reggeli 4 zsemle kb ehhez változó hogy mit eszek. de összességében a reggeli hideg kajából áll! ebéd főtt étel ha mu kahelyen vásárolom akkor leves és második. ha itthonról viszek akkor csak második. majd hazajöttem akkor egy tányér ételt eszek többnyire. fogyni minél többet. de a súlyom nem hiszem hogy releváns.de ha arra lennél kíváncsi hogy milyen az t.indexem akkor azt elmondom h korosan elhízott.
2017. ápr. 24. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!