Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen tippjeitek vannak...

Milyen tippjeitek vannak mielőbbi fogyáshoz? (Speciális eset) Hogy fogyjak le?

Figyelt kérdés
196cm magas és 110 kiló vagyok... de csak 17 éves. Az elmúlt 3 évben depresszióval kezeltek. Antidepresszánsokat is szedtem. Ezek megnövelték az étvágyamat és egy fajta nyugtató ként hatottak. 2 hónapja nem szedem őket és a doktorok szerint "kinőttem" a depiből. Most viszont itt vagyok kövéren és elég szarul érzem magam. Szeretnék kb. 20 kg-t leadni. Hogy kezdjek hozzá? Kb. Mennyi ideig fog tartani? Milyen diétákat, fogyókúrákat tudtok javasolni? És mi az az "areob edzés" már javasolták de nem tudom hogy mi tartozik bele? Előre is köszi.

2017. jan. 8. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne ess ketsegbe, van egy modszer, ami tutira segit. En par honap alatt leadtam 20 kilot tartosan. Sot meg kulonfele edzeseket sem kell vegezned. A lenyege annyi, hogy fuss. Naponta nehany kilometert. Amennyit csak birsz. Ha ugy erzed, hogy kiszakad a tudod, es hanyinger kerulget, vagy a labaid nem birjak, akkor fuss lassabban, de ne allj meg. Csak arra vigyazz, nehogy atlendulj a lo tuloldalara, es tul vekonyra fusd magad. A 20 kilo pont eleg.
2017. jan. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi:D
2017. jan. 8. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Az már jó kezdés, hogy leálltál a gyógyszerekről.

Az étrend kapcsán: lehetőleg egyél sok zöldséget főételekhez, krumpli, rizs, kenyér vagy tésztafélék helyett. Ivásra víz a legjobb (mentes ásványvíz), lehetőleg nem hűtött. Csökkentsd a feldolgozott ételek mennyiségét, egyél elég fehérjét, hasznos zsiradékot.

2017. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy?
2017. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.
2017. jan. 9. 18:20
 6/6 anonim válasza:
Tudok egy egészséges étrendet, hogy ledobd a felesleget. Én 9 kilót dobtam le az első két hónapban. Azóta is jön le, kisebb intenzitással. Ha érdekel, többit privátban szívesen elmondom, szeretnék segíteni minél több embernek egészségesebben élni.
2017. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!