Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 14 évesen 94 kg. Vagyok és...

14 évesen 94 kg. Vagyok és 178cm ez szerintetek mennyire rossz/gáz?

Figyelt kérdés
Trollok írhatnak mert megérdemlem a szidást mivel nem nagyon teszek semmit a fogyásom érdekében :( De valami ötletet is elfogadok pl. Miket egyek/ne egyek, mit/hogyan mozogjak, stb... Előre is köszönöm a válaszokat ;)
2017. máj. 1. 22:46
 1/4 Szabó Imi1644 válasza:
Járj el terembe szálkásítani és ne lepődj meg ha nem drasztikusan megy le a súlyod mert kozbe eddzel+minden mekis meg hasonlo kajat kerülj.
2017. máj. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem rossz, és nem gáz. A 178 centi "gázabb", mint a hozzá tartozó 94 kg. Csak egy pici van rajtad, ami még jól is állhat. Egyáltalán nem gáz.

Ja! Hogy fiú vagy? Ezt mondjuk nem írtad.

Inkább arra figyelj, hogy ne legyél több, kivéve, ha majd ehhez még jön rá centi.

2017. máj. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pici van rajta? Kb 20 kiló plusz.
2017. máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha 85 lenne se baj. Normál alkat. Nem 20 plusz. Meg ami neked plusz mert olyan vagy, mint bőregér, az más embernek normális. Fogadd el, hogy nem mindenkinek plusz az, ami neked. Én nem akarok ilyen kalóriaszámolgatós majmokat látni és egész nap konditeremben tükör előtt pózolgató és műdolgokat zabáló majmokat!
2017. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!