Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet kevés a székletem?...

Mitől lehet kevés a székletem? Illetve hogyan koszolódik be az alsóneműm, hiába törlöm át többször nagydolog után?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egészségesen táplálkozni körülbelül egy éve. Sok tojást, joghurtot, salátát,zöldségeket, teát,stb fogyasztom. Viszont semmi fehérlisztből készült ételt. Minden rendben is volt, míg haza nem mentem húsvétolni és feladtam a harcot az odafigyeléssel és a szabim alatt mindenfélét össze ettem. Rengeteget ettem,tényleg sokat, mégis nagyon kevés székletem volt. Rendszeres,mindenbapos,de mennyiségben irtó kevés. Most így szabi után megint visszaálltam az odafigyelt táplálkozásra, a széklet dolog viszont nem változott. Nem értem,hogy hogy jöhet ki olyan minimális adag,ha a bevitel pedig elegendő,majdhogynem sok. Napi 5x étkezem, ebböl kettő főtt étel,rendes adag. Valakinek ötlete?


A másik dolog pedig már régóta tart, már sokfélét próbáltam. Nagydolog végzése után,hiába törlöm át többször, akár nedves törlőkendővel is, valahogy a fehérneműm mégis bepiszkolódik. Olyan,mintha nem törölném ki rendesen, pedig igen. Olyan,mintha valahogy vécézés után,még egy kis adag valahogy kimocorogna vagy nem tudom. Valakinek tapasztalat ezen a téren? Köszönöm

(egy húszas évei végén járó nő)


2017. máj. 4. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne kell súrolni a feneked, inkáb tusold és egy kendővel finoman töröld.

Egyébben használj Spirulinát, esetleg Chlorellát is.

2017. máj. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet a törlési technikád nem jó, például oda törlöd valahova, ott marad, stb. Próbáld ki, széklet után alapos zuhanyzás, és utána bugyi vizsgálat,ha akkor is tigris csíkos, érdemes elmenni proktológushoz, mert komoly baj jele is lehet...
2017. máj. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!