Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi az ami egészséges és...

Mi az ami egészséges és hízlal? (tízórara /uzsonnára/nassolni)

Figyelt kérdés
Nem komplett ételre gondolok, inkább ami rohanosba gyorsan megehető. Hízni szeretnék.

2017. máj. 11. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A kalóriatöbblet hizlal, hogy ki mivel tud bevinni sokat, az egyéni.

De pl. olajos mag. Az tömény és sokunkat nem laktatja annyira, amennyire könnyen meg lehet belőle enni egy kis halommal... Mazsolát is lehet közé keverni.

De ha te nem bírod a zsírosat vagy 2 szemtől jóllaksz, akkor nem lesz jó. Azért egy próbát megér. Nagyon könnyű bepakolni többszáz kcalt, ha engem kérdezel...

2017. máj. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sótlan mogyi, dió, mandula jó nasi ilyen esetben.
2017. máj. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én csak gabonától tudok hízni, a cukros péksütiktől kiváltképpen. De egészségesnek nem mondanám őket, ráadásul én nem szeretek hasra/törzsre hízni.

Olajos magokból vagy aszalt gyümölcsökből simán bepakolok uzsonnára vagy ebéd után desszertnek 100-200 grammot (ha nem vigyázok), ami nem kevés plusz kalória. Csak ott a gond, hogy utána jó ideig nem tudok enni, és többnyire kihagyom a rendes vacsorát, így végül ugyanott vagyok.

Ha te is úgy működsz, mint én, jobban jársz, ha főétkezések között gyümölcsöt eszel, vagy csak egy marék magot, és nem erőlködsz a hízással. Inkább izmosodj, az szebb eredményt ad.

2017. máj. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!