Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valakinek van vagy volt...

Valakinek van vagy volt palatinalis ive? Ha igen legyszives irja le, hogy meddig nem tudok enni vele vagy hogy meglehet e szokni egyátalan.

Figyelt kérdés
Borzalmasan faj neha, gyulladás es fájdalomcsillapítót szedek ugy elviselheto,de enni csak pepeset tudok es nagyon felek, hogy nem fogok egy jo darabig mást enni.
2017. máj. 19. 14:29
 1/1 anonim válasza:
Ha arra a gonosz kis drótra gondolsz a szájpadlásom, nekem olyan van. kb 2hete rakták fel, de nekem nem gyulladt meg nem fáj. Lehet rosszul van felrakva es dorzsoli a szájpadlásod. Eléggé idegesítő az első pár napban, de hidd el, gyorsan alkalmazkodik majd a tested hozzá. Az elején en is yoghurton meg levesen éltem, a szendvics csak álom volt. Most már mindent tudok enni.
2017. máj. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!