Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiások! Le tudnátok...

Anorexiások! Le tudnátok írni, hogy pontosan mit, mennyit esztek, isztok egy nap?

Figyelt kérdés

2017. máj. 21. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy pohár tejeskávé, egy alma, fél szelet kenyér kis vajjal.


Ezt ettem anorexiásan, most már megggyogyultam, hálisten.

2017. máj. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 vagyok. Most:

R: sült tojás salátával (olívaolaj), reszelt sajttal

T. cottage cheese (méz-fahéj; kakaó; lekvár; vagy sósan)

E. főzelék fasírttal, vagy pörkölttel, husival; raclette hagymával.uborkával-pirítóssal

U. joghurt, gyümölcs, meg néha egy csoki mellé

V. sült szalonna zöldhagyma; lágytojás; saláta sajttal-magvakkal


Napközben még magvak, pár kv vagy tea, és pár bonbon vagy pár csík csoki.


Ja, és éjszaka is eszek sokszor, mert éhes vagyok, túrót, vagy kolbászt, de van, hogy sült húst, de így is 170/55-nél nem tudok feljebb menni, de pillanatok alatt visszafogyok, hiába nem akarok már.

2017. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%
Érdemes az Anorexiának az okát megtalálni, mert akkor megoldódhat a táplálkozási szokásod. Gyakran fordul elő anorexiásoknál, hogy a háttérben egy testvér halála, vagy magzatkori ikervesztés vagy az édesanyád egy abortusza van. Miért? Mert az utána megszülető léleknek a családlélek "leosztja" a meghalt testvér sorsát, amit Te magadra veszel öntudatlan, és mivel ő nem élhet, Te sem engedheted meg magadnak hogy örömteli és kiteljesedett életet élhess ezért a lélek utána akar menni a halálba, aminek az egyik pregnáns kifejeződése az hogy nem eszik az anorexiás, mert így öntudatlan szolidarít ennek az ön megsemmísitó szokásnak a gyakorlásával a már meghalt vagy abortált testvér(meghalt ikre) lelkével. Ezt a traumát pl. Hellinger féle családállítással lehet kioldani elég sikeresen.
2017. máj. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!