Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexiások, ti mit esztek...

Anorexiások, ti mit esztek egy nap?

Figyelt kérdés

2016. szept. 27. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Szerencsére már nem vagyok anorexiás, de régen a legtöbbször nem ettem semmit, max 1 almát/paprikát, paradicsomot stb.
2016. szept. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Változó, ma például ezt: két szem szűztea keksz, egy répa csíkokra vágva, két részletben

tegnap: leves fél zacskónyi porból, tészta nélkül, fél alma,egy szűztea keksz

holnap:fél csésze chiamag puding

2016. szept. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Kettes: miért csak ennyit eszel?
2016. szept. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Még ez is sok, de ha ennél kevesebbet eszem, akkor elájulok. Bőven elég ez is.
2016. szept. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tudtok aludni éhesen?

Amiota koplalok azota nem tudok aludni,csak én vagyok igy?

2016. szept. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nem, az elején én sem tudtam jól aludni de egy idő utan meg lehet szokni!
2016. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

"Még ez is sok, de ha ennél kevesebbet eszem, akkor elájulok. Bőven elég ez is."

Csak kíváncsiságból: ha tudod magadról, hogy anorexiás vagy, akkor miért írod, hogy még ez is sok? Nyilván tisztában vagy vele, hogy egy embert nem tarthat fenn ennyi táplálék? Te magadnak mivel indokolod, hogy nem eszel többet? Miért menetelsz a haldoklásba? Tényleg érdekel, hogyan gondolkodsz erről, szeretném megérteni!

2016. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

7-esnek:

Igaz, nem engem kérdeztél, de talán nem haragszol meg, ha én is válaszolok.

Szóval azért érez így, és azért éhezteti magát halálra, mert BETEG! A tápanyag-megvonások(amit valószínűleg egy sima fogyókúra indított be) erőteljesen megváltoztatják az agy biokémiai folyamatait, és ez okozza az irracionális gondolkodást és viselkedést, a téveszmés érzékletet (a testképzavart).

Hogy hogyan is működik ez az egész, ez az előadás tökéletesen elmagyarázza:

https://www.youtube.com/watch?v=-_tH_X8lDy8&feature=youtu.be

2016. szept. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Köszönöm szépen, de az általános definíciót, betegségleírást ismerem. De engem kifejezetten az egyéni motivációk érdekelnek, hogy az érintett egyén pontosan mit gondol magáról? Tudja-e magáról, hogy beteg? Nyilván igen, ha egy olyan kérdésre válaszol, amelyben az anorexiásokat szólítják meg. De ha valaki eljut a felismerésig, hogy beteg, akkor a gyógyulás szándéka is megfogalmazódik. Hacsak nem arról van szó, hogy nem is valódi anorexiás a válaszadó, csak figyelemre vágyik, és szinte büszkélkedik azzal, hogy milyen keveset eszik... De lehet, hogy nincs igazam. A válaszából kiderülne.
2016. szept. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
25%
Utolsó, nagyon jól látod a dolgot.. Nekem a közvetlen környezetemben két anorexiás lány is van. Mindkettőben közös az, hogy elképesztően erőszakos emberek. De rettenetesen. Ha nem úgy van vmi, ahogy nekik jó, akkor öngyilkossággal fenyegetőznek. Ha nem ők a legjobbak vmiben, akkor "dögöljön meg aki jobb nálam ".. Félelmetesen erőszakos jellemek. Azt is látom, h azt élvezik, ahogy a családjuk szenved miattuk. Orvos mondja, h cukorbeteg, vesebeteg,terméketlen lesz, alacsony növésű, csontritkulásos, és csak röhögnek ezen. Sztem örömet okoz nekik ha a családjukat szenvedni látják. Nem véletlen, h sokan akkor térnek észhez, mikor szinte már gépek tartják őket életben, és rádöbbennek mit is tesznek közben a környezetükkel,szeretteikkel.
2016. szept. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!